LG G5 یک ماه دیگر به اندروید ۷.۰ آپدیت می‌شود

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بین شرکت‌های مختلف سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند، شرکت ال‌جی توانسته است نام‌اش را به عنوان یکی از شرکت‌هایی که به خوبی نرم‌افزار گوشی‌های‌اش را بروزرسانی می‌کند، ثبت کند. شرکت‌های موتو و HTC هم در زمینه‌ی عرضه‌ی بروزرسانی‌های نرم‌افزاری بد عمل نکرده‌اند، اما سامسونگ در این زمینه زیاد سریع نبوده است. در پی همین روند، گوشی LG G5 هم از اولین گوشی‌های غیر نکسوسی خواهد بود که بروزرسانی اندروید ۷.۰ نوگت را دریافت خواهد کرد.

پیش‌بینی می‌کنیم مدل‌های آنلاک شده G5 حتی زودتر آپدیت اندروید ۷.۰ نوگت را دریافت کنند.

در حال حاضر، چند وقتی است که بیشتر نکسوس‌هایی که شامل دریافت آپدیت اندروید ۷.۰ می‌شدند، این بروزرسان را دریافت کرده‌اند. با این حال، این بروزرسانی برای گوشی‌های دیگر عرضه نشده است. اخیرا یکی از اپراتورهای موبایل استرالیا تایید کرده است که بروزرسانی اندروید ۷.۰ نوگت را در ماه نوامبر (آبان ماه) برای LG G5 عرضه خواهد کرد.

با توجه به اینکه این اپراتور، از مدل‌های قراردادی G5 صحبت می‌کند، پیش‌بینی می‌کنیم مدل‌های آنلاک شده حتی زودتر آپدیت اندروید ۷.۰ نوگت را دریافت کنند. با این حال، هنوز هیچ چیز قابل تایید نیست.

نکته‌ی جالب این است که اپراتور استرالیایی Optus گفته که بروزرسان اندروید ۷.۰ برای گوشی LG G5 در اختیار آن‌ها قرار داده شده و مشغول تست این بروزرسان هستند، با این حال، این اپراتور مشغول تست اندروید ۷.۰ روی هیچ گوشی دیگری نیست. این موضوع بدین معنا نیست که گوشی‌هایی مثل HTC 10 یا Galaxy S7 بروزرسان اندروید ۷.۰ را به این زودی‌ها دریافت نخواهند کرد، اما تا انتشار اطلاعات بیشتر، نمی‌توانیم نظری در این باره بدهیم.

منبع: Phone Arena

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar شین

  “بین شرکت‌های مختلف سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند، شرکت ال‌جی توانسته است نام‌اش را به عنوان یکی از شرکت‌هایی که به خوبی نرم‌افزار گوشی‌های‌اش را بروزرسانی می‌کند، ثبت کند.”
  دقیقا برعکس. برای g3 هنوز آپدیت اندروید ۶ نیومده. تو همه جای دنیا اومده جز ایران.

 2. Avatar RADO

  داداچ داری اشتب میزنی
  نوگت نه
  نووقا

  1. Avatar علی

   راست می گه همه جا می گن نوقا شما می گی نوگت ! یهویی بگو باگت ههه !

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه