رنگ یخچال MoodUp ال‌جی با ریتم موسیقی تغییر می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
یخچال ال‌جی

این روزها انواع و اقسام گجت‌ها به نورپردازی RGB مجهز شده‌اند و در این میان ال‌جی هم تصمیم گرفته از یک یخچال دارای بدنه‌ی مبتنی بر پنل‌های LED رونمایی کند. این یخچال که در جریان نمایشگاه IFA 2022 از آن رونمایی شده، در بخش بالایی و پایینی به ترتیب ۲۲ و ۱۹ رنگ مختلف را نمایش می‌دهد. همچنین یک اسپیکر بلوتوثی هم درون بدنه تعبیه شده است.

کاربران برای کنترل رنگ‌ها باید از اپلیکیشن ارائه شده بهره ببرند که در این زمینه گزینه‌های زیادی به منظور شخصی‌سازی رنگ‌ها ارائه می‌شود. از امکانات جذاب این پنل‌ها، می‌توانیم به هماهنگی با ریتم موسیقی پخش شده از طریق اسپیکر بلوتوثی اشاره کنیم. اگر هم مثلا یکی از درها باز مانده باشد، پنل موردنظر به حالت چشمک‌زن درمی‌آید تا کاربر موردنظر از این موضوع خبردار شود.

یخچال ال‌جی

روی هم رفته این یخچال ال‌جی، پاسخ این شرکت به یخچال‌های سری Bespoke سامسونگ است که با رنگ‌های متنوعی راهی بازار شده‌اند. اما به لطف استفاده از پنل‌های LED، افراد به راحتی و صرفا با اپ می‌توانند شکل و شمایل یخچال خود را متحول کنند. زمانی هم که پنل‌ها خاموش هستند، یخچال مانند بیشتر یخچال‌های موجود در بازار مبتنی بر رنگ خاکستری و سفید خواهد بود.

ال‌جی هنوز قیمت و تاریخ عرضه‌ی این یخچال خاص را اعلام نکرده ولی بدون شک قیمت بسیار بالایی خواهد داشت.

منبع: The Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما