تیزر رسمی گوشی رول شونده LG منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گوشی رول شونده LG

اولین خبرهای مربوط به گوشی رول شونده LG به حدود دو سال قبل برمی‌گردد. اما طی چند ماه گذشته، گزارش‌های زیادی درباره‌ی این گوشی نوآورانه منتشر شده و به نظر می‌رسد در آینده‌ی نزدیک معرفی خواهد شد. حالا در همین زمینه، ساعاتی قبل شرکت LG در جریان مراسم خود در نمایشگاه CES 2021 یک ویدیو کوتاه از این گوشی را نمایش داد.

این شرکت جزئیاتی از این گوشی را فاش نکرده ولی فعلا مشخص شده که این گوشی رول شونده با نام LG Rollable معرفی خواهد شد. طبق ویدیوی منتشر شده، این گوشی در حالت عادی از نمایشگر هم‌اندازه‌ی گوشی‌های استاندارد بهره می‌برد ولی با باز شدن نمایشگر، این گوشی تبدیل به یک تبلت کوچک می‌شود. به نظر می‌رسد نمایشگر این گوشی فاقد چین خوردگی است که یک مشکل مهم در گوشی‌های تاشو به حساب می‌آید.

با توجه به اینکه این گوشی مبتنی بر چندین قطعه‌ی متحرک خواهد بود، احتمالا در زمینه‌ی دوام بدنه با چالش‌هایی مواجه می‌شود. در همین زمینه باید خاطرنشان کنیم شرکت LG مدت‌ها قبل از تلویزیون رول شونده هم رونمایی کرده است. گفتنی است شرکت‌های اوپو و TCL هم از مدل اولیه گوشی رول شونده رونمایی کرده‌اند ولی هیچ‌کدام از آن‌ها راهی بازار نشده‌اند.

باید ببینیم این گوشی رول شونده LG چه حرفی برای گفتن دارد و آیا می‌تواند بازار گوشی‌های تاشو را تحت تأثیر قرار دهد یا نه.

منبع: The Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما