گوشی جدید ال‌جی با نمایشگر رول شونده احتمالا ال‌جی اسلاید نام‌گذاری خواهد شد

۱۷ آبان ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
طرح مفهومی گوشی ال جی rollable

این‌طور که به نظر می‌رسد، گوشی بعدی ال‌جی که از نمایشگر رول شونده بهره می‌برد، احتمالا ال‌جی اسلاید نام‌گذاری خواهد شد.

طی ماه‌های گذشته، بخش گوشی‌های هوشمند ال‌جی با تغییر و تحولات زیادی همراه بود. از بهبود اوضاع سخت‌افزاری گرفته تا اضافه شدن نام‌های جدیدی نظیر ال‌جی ولوت و ال‌جی وینگ. ال‌جی وینگ بخشی از پرو‌ژه‌ی کاوشگر (Explorer) ال‌جی به حساب می‌آید. پروژه‌ای که ال‌جی قصد دارد گوشی‌های هوشمند مربوط به آن را با طراحی نوآورانه راهی بازار کند. اما این‌طور که به نظر می‌رسد، ال‌جی وینگ تازه شروع کار این شرکت در این حوزه بوده و به‌زودی از گوشی دیگری با نام ال‌جی اسلاید هم رونمایی می‌شود. گوشی هوشمندی که نمایشگر آن قابلیت رول شوندگی دارد.

ال‌جی اولین تیزر این گوشی را در مراسم رونمایی از ال‌جی وینگ منتشر کرد تا تصمیم جدی خود را برای عرضه‌ی آن اعلام کند. در آن زمان اطلاعی از اینکه این گوشی قرار است چطور نام‌گذاری شود نداشتیم اما غول کره‌ای به‌تازگی نام تجاری ال‌جی اسلاید را در دفتر مالکیت معنوی اروپا به ثبت رساند.

پیش‌تر گفته می‌شد نام این محصول ممکن است ال‌جی Rollable باشد. اما با ثبت نام تجاری اسلاید برای آن، بعید به نظر می‌رسد شاهد تغییری در این زمینه باشیم. البته ال‌جی سابقه‌ی تغییر ناگهانی نام یک محصول را دارد. مثلا این شرکت قصد داشت ابتدا گوشی ال‌جی وینگ را سویینگ نام‌گذاری کند. اما بعد از انتشار بسیاری از خبرها و گزارش‌ها که در آن‌ها از این گوشی با عنوان وینگ یاد می‌شود، ال‌جی هم تصمیم گرفت همین نام را برای آن انتخاب کند.

گذشته از نام این محصول که اهمیت کمی دارد، باید به تاریخ رونمایی و عرضه‌ی رسمی آن اشاره کنیم. پیش‌تر خبری منتشر شد مبنی براینکه این شرکت می‌خواهد در ماه مارس سال ۲۰۲۱ (بازه‌ی زمانی ۱۱ اسفند – ۱۱ فروردین) از این محصول رونمایی کند. اینکه دقیقا چه زمانی برای عرضه‌ی آن به بازار در نظر گرفته می‌شود فعلا مشخص نیست. اما می‌توان مطمئن بود ال‌جی اسلاید اولین گوشی هوشمند با قابلیت رول شوندگی نمایشگر خواهد بود.

متأسفانه فعلا در رابطه با ترکیب سخت‌افزاری و قابلیت‌های ال‌جی اسلاید اطلاعات زیادی در اختیار نداریم. اما از لحاظ ظاهری، با توجه به اطلاعات ال‌جی و همچنین طرح‌های مفهومی که از آن منتشر شده، به نظر می‌رسد گوشی در حالت عادی شبیه به گوشی‌های معمولی خواهد بود و درست مانند محصولات تاشو، وقتی که باز می‌شود، می‌توان تفاوت را بین آن و دیگر محصولات متوجه شد.

منبع: PhoneArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه