بازی سیمز-طور Life by You تابستان امسال آزمایشی عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Life by You

بازی زندگی توسط شما (Life by You) یک عنوان مستقل و در سبک شبیه‌سازی زندگی است. شرکت سازنده اعلام کرده که این بازی انتهای تابستان امسال وارد مرحله دسترسی اولیه خواهد شد. بازی زندگی توسط شما تنها برای کامپیوتر عرضه شده و از طریق فروشگاه‌های استیم و اپیک قابل خریداری است.

طبق چیزی که اعلام شده بازی زندگی توسط شما حدود ۱ سال در حالت دسترسی اولیه قرار خواهد داشت. با این حال این موضوع امکان دارد تغییر کند. حالت دسترسی اولیه یک امکان خوب را برای اصلاح بازی برای شرکت سازنده فراهم خواهد کرد. به همین دلیل تیم سازنده می‌تواند ارتباط خوبی با کاربران داشته و نظرات آن‌ها را در بازی وارد کند.

بازی زندگی توسط شما درب خلاقیت را برای کاربر باز خواهد کرد. شما به طور کامل کنترل کرکتری که طراحی کردید را بدست خواهید داشت. از طرفی دنیا، داستان و شهری که طراحی می‌کنید نیز به طور کامل به دست شما کنترل می‌شود. یکی از نکات جالب اینجاست که شرکت سازنده تمرکز زیادی روی مادها (Mods) داشته است. به این شکل که بازی زندگی توسط شما ارتباط زیادی با کاربران داشته و همه افراد می‌توانند با طراحی ماد در آن تغییر ایجاد کنند.

بازی Life by You

مکالمات نقش بسیار مهمی در روند داستانی و گیم‌پلی بازی زندگی توسط شما دارد.

شرکت سازنده از تمامی ایده‌های استفاده شده در مادها برای عرضه اصلی بازی استفاده خواهد کرد. در حالت عادی، بازی زندگی توسط شما یک شبیه‌ساز زندگی ساده است. چیزی که آن را زیبا می‌کند، خلاقیت کاربران است. به همین دلیل شرکت سازنده تلاش کرده تا دست سازندگان ماد را به طور کامل در طراحی باز بگذارد.

بازی زندگی توسط شما یک عنوان جهان‌باز است. به همین دلیل شما با صفحه لودینگ یا مواردی از این دسته روبرو نخواهید شد. همینطور اینکه بازی تلاش کرده تا در واقعی‌ترین حالت ممکن باشد و مکالمات نیز به همین شکل هستند. درون بازی نیز مأموریت‌های مختلفی وجود داشته تا کاربران بتوانند امتیاز کسب کنند.

بازی دارای چندین حالت مختلف است. شما می‌توانید شخصیت‌های داخل بازی را مثل یک بازی استراتژی کنترل کرده یا اینکه وارد حالت سوم شخص شوید. یکی دیگر از نکات جالب بازی مکالمات موجود در آن است. چیزی که باعث شده بازی زندگی توسط شما داستان مشخصی نداشته و کاربر داستان آن را طراحی کند. همینطور اینکه شما می‌توانید شخصیت اصلی را خودتان بسازید و به طور کامل آن را شخصی‌سازی کنید.

بازی زندگی توسط شما در تاریخ ۲۱ شهریور (۱۲ سپتامبر) وارد مرحله دسترسی اولیه می‌شود.

منبع: Gematsu


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما