از داستان تا شخصیت‌ها؛ جزئیات جدیدی از Like a Dragon Gaiden منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۴ دقیقه
Like a Dragon Gaiden

کمپانی سگا (SEGA) و استودیوی Ryu Ga Gotoku به تازگی اطلاعات و تصاویر جدیدی از داستان گرفته تا شخصیت‌های بازی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name منتشر کرده‌اند.

برای محافظت از کسانی که دوستشان دارید، چه چیزی را باید فدا کنید؟

در توضیحات داستان بازی آمده که کازوما کیریو (Kazuma Kiryu)، یک فرد افسانه‌ای در دنیای یاکوزا، مرگ خود را جعل می‌کند تا از عزیزانش محافظت کند. کیریو با تبدیل شدن به یک مامور برای گروه دایدوجی (Daidoji) و با نام رمز جوریو (Joryu)، به دنبال کشف یک منطقه‌ی غیرقانونی قاچاق طلا در بندر یوکوهاما (Yokohama) است. این وظیفه که قرار بود یک تکلیف آسان باشد، چیزی بیشتر از یک تغییر ساده برای سازمان محسوب می‌شود. کیریو وقتی به منطقه‌ی ذکر شده می‌رسد، چندین مامور دایدوجی را در حالت آماده باش می‌یابد.

Like a Dragon Gaiden

در این میان یک گروه مرموز ظاهر شده و ظاهرا معامله خراب شده است. ظاهرا هیچ فرد خارجی نیز نباید از آن مطلع باشد و در حین هرج و مرج و سردرگمی، گروه ذکر شده کیریو را شناسایی می‌کند. حال کازوما کیریو اگرچه تمام روابط خود را با گذشته قطع کرده اما بار دیگر خود را در گرداب دنیای اموات می‌بیند.

شخصیت‌ها

کازوما کیریو (با بازی تاکایا کورودا)

کازوما کیریو

«این درگیری نیز مانند بقیه‌ی زندگی‌ام، تنها راهی برای کشتن زمان است!»

کیریو یک یاکوزای افسانه‌ای سابق است که با گروه دایدوجی پیمان بست و گذشته‌ی خود را کنار گذاشت. کیریو زمانی که به عنوان اژدهای دوجیما معروف بود، به عنوان رئیس قبیله‌ی توجو رسید. او همچنین برای مدتی یتیم‌خانه‌ی Morning Glory در اوکیناوا را اداره می‌کرد. با این حال، تمام آثار زندگی گذشته‌ی او به خاک سپرده شده و او قصد دارد که این شرایط را حفظ کند. او که برای همیشه از فرزندانش در یتیم‌خانه جدا شده، جای خالی آن‌ها را با ماموریت‌هایی از دایدوجی پر می‌کند.

کاسی شیشیدو (با بازی یاسوکازه موتومیا)

کاسی شیشیدو

«اگر می‌خواهی من را شکست بدهی، ابتدا باید من را بکشی. هیچ قانونی در مسابقه‌ی مرگ وجود ندارد!»

خانواده‌ی واتاسه قدرتمندترین گروه در اتحادیه‌ی اومی (Omi Alliance) است و توسط ماسارو واتاسه (Masaru Watase) رهبری می‌شود که قرار است رئیس این اتحادیه نیز شود. کاسی شیشیدو (Kosei Shishido) که یکی از ستوان‌های خانواده است، بدون توجه به قربانیان خود، از سلاح‌های مرگبار استفاده می کند. در واقع او از طریق وحشت فرمان می‌دهد.

یوکی سورونو (با بازی یوشیوکی یاماگوچی)

«مسخره بازی فایده‌ای ندارد. من فقط کارم را انجام می‌دهم. بدون هیچگونه سوالی!

یوکی سورونو (Yuki Tsuruno) کاپیتان خانواده‌ی واتاسه و دومین عضو عالی رتبه‌ی آن است. او که یک برنامه‌ریز جسور و دقیق است و گروه را در غیاب رئیس آن با وفاداری و سرسختی رهبری می‌کند. او انبوهی از تله‌های مختلف را آماده ساخته تا کیریو را به دام بیاندازد.

آکامه (با بازی سامر یوئیکا)

آکامه

«حقیقت این است که شما به تنهایی چیزی نیستید.»

آکامه (Akame) فردی همه کاره است که در اوزاکا حضور دارد. او به لطف شبکه‌ی خود که در هر گوشه و کنار شهر گسترده شده، با لایه‌های زیرین شهر و تجارت‌های مختلف به خوبی آشنا است. او همچنین به عنوان یک واسطه برای یک فرد خاص عمل می‌کند و او را به مقاصد مختلف هدایت می‌کند.

هماره نیشیتانی سوم (با بازی کیم ژائوک)

«این اسم واقعی تو نیست، مگه نه؟ مگه نمرده بودی؟»

هماره نیشیتانی سوم (Homare Nishitani III) یک یاکوزای جوان است که به سرعت در جایگاه‌های بالاتری قرار گرفت و ریاست قبیله‌ی کیجین (Kijin) را بدست آورد. رفتارهای او که با چاشنی دیوانگی همراه هستند، نشان می‌دهد که او دوست دارد که زندگی خود را در یک مبارزه تا سر حد مرگ به خطر بیندازد. در اتحادیه اومی، نیشیتانی شخصیتی بسیار تأثیرگذار در حد واتاسه است.

کیهی هاناوا (با بازی هیروکی توچی)

هاناوا

«کار جدیدت به تازگی شروع شده. البته برای اسم رمز جوریو!»

کیهی هاناوا هاناوا (Kihei Hanawa)، رهبر جناح دایدوجی، به عنوان تنها نقطه‌ی تماس بین کیریو و جهان خارج عمل می‌کند. تعاملات او با کیریو کاملا حرفه‌ای و فاقد هرگونه صمیمیت است. او در سرزنش یاکوزای افسانه‌ای تردیدی نشان نمی‌دهد.

جناح‌ها

اتحادیه‌ی اومی به عنوان بزرگترین سازمان یاکوزای ژاپن مستقر در اوزاکا، با تضعیف دشمن دیرینه و سابق خود یعنی قبیله‌ی توجو، در آستانه‌ی حکومت بر تمام ژاپن است. در این میان دایدوجی گروهی با پیوندهای عمیق با سیاست و تجارت هستند. که مخفیانه ثروت و اقتدار مرحوم مینورو دایدوجی را به ارث برده‌اند.

بازی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name در تاریخ ۹ نوامبر (۱۸ آبان) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. پیش‌خرید بازی شامل مزایایی نظیر بسته‌ی Legendary Fighter می‌شود که شخصیت‌هایی نظیر دایگو دوجیما، گورو ماجیما و تایگا ساجیما را به عنوان باس‌های اضافی برای مبارزه در دسترس قرار می‌دهد.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما