تاریخ انتشار یاکوزا ۸ اعلام شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Like a Dragon: Infinite Wealth

کمپانی سگا (Sega) و استودیوی Ryu Ga Gotoku اخیرا در کنار انتشار تریلرهایی از بازی Like a Dragon: Infinite Wealth، از تاریخ انتشار آن نیز رونمایی کرده‌اند.

این بازی ماجراهای ایچیبان کاسوگا، شخصیت اصلی Yakuza: Like a Dragon و کازوما کیریو، پروتاگونیست سابق سری را دنبال خواهد کرد. بازی ایچیبان و کازوما را به مکان کاملا جدیدی در سری یعنی هاوایی می‌برد و در حالی که این نقش‌آفرینی مورد انتظار، دنباله‌ی مستقیمی بر نسخه‌ی قبلی است، فعلا مشخص نیست که چقدر زمان بین این دو بازی گذشته است. تریلر داستانی بازی نشان می‌دهد که ایچیبان برای یافتن مادرش راهی هاوایی خواهد شد؛ مادری که قبلا تصور می‌شد توسط یاکوزا کشته شده است. از طرفی ظاهرا کازوما سرطان دارد.

افشای سرطان کازوما همچنین می‌تواند اشاره‌ی سگا و استودیوی سازنده به آینده‌ی سری باشد و شاید در نسخه‌های بعدی دیگر شاهد این شخصیت نباشیم. در این میان تریلر گیم‌پلی نگاهی به مبارزات نوبتی این بازی با محوریت ایچیبان و کاسوگا دارد و از دشمنان مختلفی از جمله‌ یک کوسه‌ی غول پیکر رونمایی می‌کند. این در حالی است که به نظر می‌رسد که مینی‌گیم‌های مورد علاقه‌ی طرفداران مانند کارائوکه نیز در حال بازگشت هستند.

بازی Like a Dragon: Infinite Wealth

در کنار نسخه‌ی استاندارد فیزیکی و دیجیتالی ۶۹.۹۹ دلاری بازی، نسخه‌های دلوکس و آلتیمیت کاملا دیجیتالی نیز برای طرفداران وجود دارند. نسخه‌ی دلوکس ۸۴.۹۹ دلاری در کنار بازی شامل Master Vacation است و نسخه‌ی آلتیمیت ۱۰۹.۹۹ دلاری در کنار محتویات نسخه‌ی دلوکس حاوی مواردی نظیر باندل Assorted Outfit و Sujimon & Resort و مجموعه‌ی Yakuza CD Collection Set است. از مزایای پیش خرید بازی نیز می‌توان به پک Hero’s Booster و Special Job Set اشاره کرد که خود شامل آیتم‌های مختلفی هستند.

بازی Like a Dragon: Infinite Wealth در تاریخ ۲۶ ژانویه‌ی ۲۰۲۴ (۶ بهمن ۱۴۰۲) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. شما همچنین می‌توانید بازی را هم اکنون به صورت دیجیتالی پیش‌خرید کنید. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما