بازی Little Nightmare 3 معرفی شد؛ تریلر گیم‌پلی آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
little nightmares 3

مجموعه کابوس‌های کوچک (Little Nightmares) از سال ۲۰۱۷ وارد دنیای گیمینگ شد. این مجموعه توسط شرکت Supermassive Games ساخته شده و توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. نکته اصلی اینجاست که مجموعه کابوس‌های کوچک یک مجموعه داستان محور با گیم‌پلی پلتفرمر بوده که عناصر ترسناک در آن وجود دارد. به این شکل که شما شاهد وقایع عجیب یا کرکترهای بسیار خاص در این بازی هستید.

شماره ۲ این مجموعه توانست موفقیت بسیار خوبی از دیدگاه منتقدین کسب کند. این بازی در کنار داستان بسیار خاص و جذاب یک دنیای عجیب را به کاربران نشان می‌داد. دنیایی که در آن شما در نقش دو کودک در یک دنیای ظالم بودید و باید به سمت مقصد خود حرکت می‌کردید. شماره ۲ هم از لحاظ گیم‌پلی و هم از لحاظ داستانی نسبت به شماره ۱ پیشرفت زیادی داشت.

حال نوبت به بازی کابوس‌های کوچک ۳ رسیده است. شرکت سازنده این بازی را در رویداد گیمزکام (Gamescom) امسال معرفی کرد. این بازی در سال ۲۰۲۴ در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت و برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

در بازی کابوس‌های کوچک ۳ شما وارد دنیای خاص این مجموعه می‌شوید. شما داستانی کم (Low) و تنها (Alone) را دنبال خواهید کرد. زمانی که این دو نفر در تلاش هستند تا از دنیای هیچکجا (Nowhere) رهایی پیدا کرده و فرار کنند. شما در یک مارپیچ گیر کرده‌اید. دنیای بازی پر از مناطق بسیار عجیب و آزاردهنده بوده که باعث شده این بازی با عناوین دیگر فرق بکند. این دو دوست باید با هم همکاری کنند تا از این دنیای عجیب فرار کرده و خطرات را از خود دور کنند.

معرفی بازی Little Nightmares 3

بازی کابوس‌های کوچک ۳ از سیستم همکاری (Co-Op) نیز پشتیبانی می‌کند. به این شکل که شما می‌توانید این بازی را به طور کامل با یکی از دوستان خود تجربه کرده و آن را به اتمام برسانید. این برای اولین بار است که در این مجموعه ما شاهد این موضوع هستیم. البته اتمام بازی به صورت همکاری اجباری نیست و شما می‌توانید کابوس‌های کوچک ۳ را به تنهایی هم به پایان برسانید.

بازی کابوس‌های کوچک ۳ شما را با ترس‌های کودکیتان روبرو خواهد کرد. شما باید از میان دو کرکتر یکی را انتخاب کرده و در قابلیت‌های خاصی که دارند مهارت پیدا کنید. سپس با کمک دوستانتان یا هوش مصنوعی، در بازی پیشرفته و تلاش کنید از خطرها دور بمانید. در بازی کابوس‌های کوچک ۳ هدف شما رسیدن به مقصد است که در میانه راه موانع بسیار زیادی برای ان وجود دارد.

شرکت سازنده یک دنیای کاملاً جدید را برای کابوس‌های کوچک ۳ طراحی کرده است. دنیایی که پر از موارد مختلف است. از بیابان‌های نکروپولیس (Necropolis) گرفته تا دنیای تاریک آینده و یک کارخانه بسیار عجیب همگی در این بازی حضور دارند. به طور کلی دنیای بازی از چیزی که در گذشته شاهد آن بودیم گسترده‌تر شده و تنوع دشمنان نیز به شدت بیشتر شده است.

در میانه راه شما می‌توانید داستان تنها و کم را دنبال کرده و با شخصیت آن‌ها بیشتر آشنا شوید. همینطور اینکه متوجه شوید چرا این افراد به این شکل بوده و در دنیای عجیب کابوس‌های کوچک ۳ حضور دارند. مهم‌ترین نکته بازی کابوس‌های کوچک ۳ وجود حالت همکاری است که تجربه آن را چندین برابر نسبت به قبل جذاب‌تر خواهد کرد.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما