آمازون سریال ارباب حلقه‌ها می‌سازد

۲۴ آبان ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استودیوی فیلم‌سازی آمازون به دنبال مجموعه‌ای بزرگ شبیه به «بازی تاج و تخت» یا همان Game of Thrones برای خود است و برای محقق کردن این هدف، سراغ بهترین قصه‌ی فانتزی دنیا رفته است. شرکت آمازون حقوق ساخت یک مجموعه‌ی تلویزیونی براساس «ارباب حلقه‌ها» (Lord of the Rings) را خریداری کرده است و می‌خواهد یک سریال حماسی و بزرگ برای سرویس «آمازون پرایم» خود بسازد.

مجموعه‌ی سریالی ارباب حلقه‌ها پیش از وقایع سه گانه‌ی اصلی روی می‌دهد.

آمازون از همین حالا برنامه دارد تا یک مجموعه‌ی چند فصلی بزرگ با اقتباس از دنیای ارباب حلقه‌ها بسازد. این مجموعه همکاری بزرگی بین شرکت‌های Amazon Studios، Tolkien State و New Line Cinema است.

مجموعه‌ی سریالی ارباب حلقه‌ها قرار است قصه‌ای در سرزمین میانه تعریف کند که پیش از وقایع سه گانه‌ی اصلی روی می‌دهد. قرار است این قصه‌ها کاملا جدید باشند، یعنی منظور از پیش از سه گانه‌ی اصلی، کتاب هابیت نیست. امیدواریم که آمازون حقوق کتاب The Silmarillion را خریداری کرده باشد و سراغ اطلاعات داخل برود. آخرین باری که نویسنده‌های دیگری سعی کردند در دنیای ارباب حلقه‌ها قصه بنویسند، با دو بازی خوب که داستانی بسیار بد داشتند روبرو شدیم.

مجموعه‌ی تلویزیونی ارباب حلقه‌ها فقط روی سرویس آمازون پرایم برای استریم موجود خواهد بود. این مجموعه در حال حاضر در مرحله‌ی ایده پردازی به سر می‌برد، در نتیجه به این زودی‌ها نباید منتظر آن باشیم.

منبع: Polygon

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar سید حسین ابراهیم پور

    عاشق سرزمین میانه ام

  2. Avatar No One

    آمازون هر کاری میخوای بکن فقط خاطراتمون رو از سه گانه ارباب حلقه ها خراب نکن