آپدیت آخر Lords of the Fallen محتوای تازه و امکان شخصی‌سازی بازی را اضافه می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
به روزرسانی بازی Lords of the Fallen

بازی لردز آو د فالن (Lords of the Fallen) یکی از عناوین محبوب در سبک نقش آفرینی است که در سال گذشته میلادی عرضه شد. این بازی توانست موفقیت نسبتاً خوبی کسب کند و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. همینطور اینکه با پشتیبانی بسیار خوب شرکت سازنده و عرضه محتوای مختلف برای آن، کاربران نیز بسیار راضی بوده و بازی لردز آو د فالن روند بسیار خوبی را در پیش گرفته است.

حال شرکت سازنده این بازی هکس ورک (Hexworks) اعلام کرده که به روزرسانی شماره ۱.۵ این بازی را عرضه خواهد کرد. این به روزرسانی آخرین نقطه عطف در برنامه پس از عرضه بازی لردز آو د فالن است و قرار است سیستم پیشرفته تنظیم کننده بازی (Advanced Game Modifier System) را به آن اضافه کند.

نام به روزرسانی شماره ۱.۵ این بازی مستر آو فیت (Master of Fate) است. این به روزرسانی نقطه اوج ۳۰ آپدیتی است که در این مدت برای این بازی عرضه شده و قرار است پیشرفت بسیار زیادی در زمینه عملکرد و پایداری بازی ایجاد کند. همینطور اینکه قرار است یک سطح دشواری جدید به بازی اضافه شود و این کار پاسخ به درخواست طرفداران است.

به روزرسانی بازی Lords of the Fallen

به روزرسانی مستر آو فیت به صورت هفتگی محتوای جدید به بازی اضافه خواهد کرد و به صورت ناگهانی تمامی موارد ذکر شده در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت. همینطور اینکه تجربه بازی لردز آو د فالن قرار است بهبود بسیار زیادی داشته باشد تا کاربران بتوانند لذت بیشتری از این بازی ببرند. این به روزرسانی شامل موارد زیر است:

 • بهبود عملکردی و بهینه‌سازی بسیار مشخص در بازی
 • اضافه شدن حالت دشواری Rigorous که تعادل خوبی میان دشمنان و کاربران ایجاد می‌کند.
 • جدا شدن بخش‌های بازیکن علیه بازیکن و بازیکن علیه محیط
 • بهبود در بخش‌های آنلاین و یافتن مبارزات
 • اضافه شدن خط‌های داستانی و مأموریت‌های جدید به بازی
 • اضافه شدن سلاح و زره جدید
 • افزودن توانایی‌های مختلف و چندین غولآخر (Boss) جدید
 • ۱۲ جادوی جدید
 • یک حرکت خشن جدید (Grievous Strike): حال سلاح‌های این بازی دارای دو حرکت خشن و بزرگ هستند که یکی برای تک دست بودن و دیگری برای حالت دو دستی سلاح است.
 • سه محتوای قابل پرتاب جدید
 • به روزرسانی‌های بهبود کیفیت دیگر مثل ارتقاء محل ذخیره موارد مختلف و ظاهر شخصیت‌های بازی

آخرین قابلیت افزوده شده به بازی سیستم پیشرفته تنظیم بازی است. به این شکل که این سیستم به کاربران این قابلیت را می‌دهد که به طور کامل تجربه خود را شخصی‌سازی کرده و از ۷ تنظیمگر مختلف ساخته شده است. شما می‌توانید در بازی تغییرات مختلفی ایجاد کرده و یک تجربه منحصر به فرد داشته باشید. برای مثال دشمنان را قوی‌تر کرده و سیستم رندوم سازی محیط را تغییر دهید. حتی می‌توانید میزان تراکم دشمنان را نیز تغییر داده و به طور کلی حتی دو تجربه شما نیز یکسان نخواهد بود.

در انتها نیز شرکت سازنده از کاربران تشکر کرده و اعلام کرده که در این ۶ ماه روند بسیار خوبی داشته است. همینطور اینکه این بازی همچنان پشتیبانی خواهد شد و بازی لردز آو د فالن چند سال دیگر نیز زنده خواهد ماند. با عرضه به روزرسانی شماره ۱.۵ بازی لردز آو د فالن به نهایت برنامه پس از عرضه خود رسید. اینطور که به نظر می‌رسد شرکت سازنده برنامه گسترده‌ای برای پس از این به روزرسانی ندارد ولی امکان دارد که با استقبال گسترده از این بازی این موضوع تا حد خوبی تغییر کند.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما