اپل احتمالا چیپست M2 را سال ۲۰۲۲ با مک‌بوک ایر جدید معرفی می‌کند

۱۵ تیر ۱۴۰۰ | ۱۹:۱۷ ۱۵ تیر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
M2 اپل

طبق اعلام یکی از افشاگران مشهور، اپل قصد دارد در نیمه‌ی نخست ۲۰۲۲ همراه با مک‌بوک ایر جدید از چیپست M2 رونمایی کند. گفته می‌شود کاربران برای خرید این مک‌بوک ایر بین چندین رنگ مختلف می‌توانند دست به انتخاب بزنند. به گفته‌ی او، اپل چیپست M1X را به مک‌های پرو اختصاص داده است که این یعنی احتمالا برای مک‌بوک پرو و مدل‌های قدرتمندتر و بزرگ‌تر آی‌مک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این اولین باری نیست که یک افشاگر به بهره‌گیری مک‌بوک ایر جدید از چیپست M2 اپل اشاره می‌کند و مدتی قبل Jon Prosser هم اعلام کرد که نسل جدید مک‌بوک ایر با رنگ‌های مشابه آی‌مک و چیپست M2 راهی بازار خواهد شد. اگرچه این افشاگر مدعی شده مک‌بوک ایر موردنظر صرفا از چیپست M2 بهره می‌برد، اما خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرده که مدل رده‌بالای مک‌بوک ایر مجهز به M1X خواهد بود.

M2 اپل

در هر صورت این افشاگر که با نام کاربری Dylandkt در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند، در زمینه‌ی پیش‌بینی درست اطلاعات مربوط به محصولات اپل ید طولایی دارد. به عنوان مثال، این افشاگر در نوامبر ۲۰۲۰ (۵ ماه پیش از معرفی نسل جدید آیپد پرو) گفته بود که آیپد پروی جدید همراه با تراشه‌ی M1 معرفی خواهد شد. در هر صورت اگر این خبر صحت داشته باشد، بدون شک طی ماه­های آینده گزارش­های بیشتری در این رابطه منتشر خواهد شد.

منبع: MacRumors

برچسب‌ها :
دیدگاه شما