در بازی Baltic Folk یک مسافرخانه را به زیبایی مدیریت می‌کنید؛ تریلر آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
معرفی بازی baltic folk

استودیوی SneakyBox، بازی جدید خود در سبک مدیریت میخانه با عنوان بالتیک فولک (Baltic Folk) را برای رایانه‌های شخصی معرفی کرده است.

در این بازی که از اساطیر بالتیک الهام گرفته شده است، باید مسافرخانه رویایی خود را بسازید، کارکنان را مدیریت کنید، منو‌های مختلف را بسازید و از روح‌های جنگلی و خدایان باستانی استقبال کنید. همچنین از حال و هوای دنج و مکانیک‌های آرامش‌بخش لذت خواهید برد و در این میان کشف خواهید که از جادوگران بدجنس گرفته تا ارواح جنگلی و خدایان باشکوه، برای استراحت چه کارهایی می‌کنند.

در این راه شما باید به مادربزرگ جادوگر خود کمک کنید. البته همه چیز مربوط به پخت و پز نیست و شما باید امور مالی را مدیریت کنید و میخانه خود را به بهترین شکل ممکن با اتاق‌ها، امکانات و جاذبه‌های جدید گسترش و ارتقا دهید. از نظر بصری با توجه به تریلر می‌توان گفت که با اثری چشم‌نواز روبرو هستیم. همچنین با توجه به سبک و سیاق بازی، به نظر می‌رسد که موسیقی نیز یکی از جنبه‌های مهم آن خواهد بود.

تصویری از بازی بالتیک فولک

استودیوی SneakyBox آثار مختلفی را در طول سالیان فعالیت خود عرضه کرده و آخرین بازی این استودیو، اثری با عنوان Days of Doom است که کاملا با بازی جدید آن‌ها متفاوت است. Days of Doom یک بازی نقش‌آفرینی تاکتیکی به سبک روگ‌لایت است که در آن استراتژی و بقا در اولویت هستند. هر بازی چالش‌های منحصربه‌فردی را در راه شما ایجاد می‌کند.

شما دنیایی بسیار زیبا و در عین حال خطرناک را کاوش و در نبردهایی نوبتی شرکت خواهید کرد. این بازی با نقدهای چندان خوبی مواجه نشد و بسیاری آن را تکراری خواندند. بنابراین باید دید که جدیدترین اثر استودیو که در آن خبری از عناصر اکشن نیست، به چه شکل عمل خواهد کرد.

تاریخ انتشار بازی بالتیک فولک در حال حاضر مشخص نیست.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما