ماریو در مقابل دانکی کانگ معماهای مختلف را به سوییچ می‌آورد؛ تریلر آن را ببینید

۲۵ شهریور ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
Mario vs Donkey Kong

کنسول‌های نینتندو به دلیل بازی‌هایشان شهرت دارند و به همین دلیل است که محبوبیت بسیار زیادی پیدا کردند. نکته اینجاست که نینتندو توانست با طراحی چندین شخصیت ماندگار و حفظ آن‌ها جایگاه بسیار خوبی در دنیای گیمینگ داشته باشد و این جایگاه را از دست ندهد. دو عدد از این شخصیت‌های بسیار معروف دانکی کانگ (Donkey Kong) و ماریو (Mario) هستند.

حال شرکت نینتندو تصمیم گرفته تا از یک بازی جدید برای کنسول سوییچ با استفاده از این دو شخصیت رونمایی کند. ماریو در برابر دانکی کانگ (Mario vs. Donkey Kong) یک بازی در سبک پلتفرمر بوده که زمستان امسال در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

در این بازی دانکی کانگ ماریوهای کوچک را دزدیده و شما در نقش ماریوی اصلی باید تلاش کنید آن‌ها را پیدا کنید. بازی ماریو در برابر دانکی کانگ در سبک پلتفرمر بوده و شباهت زیادی با بازی‌های دیگر ماریو دارد. از طرفی این بازی دارای پازل‌های متعددی است که تجربه بازی را تا حدی فکری و هیجان انگیز کرده است.

در بازی ماریو در برابر دانکی کانگ موانع متفاوتی وجود دارد. به این شکل که شما باید تلاش کنید تا به بهترین نحو مسیرها را طی کرده و کمترین آسیب را به کرکتر خود وارد کنید. نکته اصلی اینجاست که شما باید برای اتمام هر مرحله تمامی ماریوهای کوچک را بدست آورید. در نتیجه از هوش خود استفاده کرده و بهترین راه را برای رسیدن به این موجودات بامزه پیدا کنید.

نینتندو در زمینه ساخت بازی در سبک پلتفرمر مهارت بسیار زیادی دارد و در نتیجه بازی ماریو در برابر دانکی کانگ نیز یک بازی خوب با پلتفرمینگ بسیار قدرتمند خواهد بود. نکته اصلی اینجاست که این شرکت تصمیم گرفته که این دو کرکتر را دوباره روبروی هم قرار دهد و یک داستان جالب برای این دو طراحی کند.

معرفی بازی mario vs donkey kong

کنسول نینتندو سوییچ به انتهای عمر خود نزدیک می‌شود و به همین دلیل شرکت نینتندو نیز در تلاش است بازی‌های جالبی را برای آن عرضه کند. به طور کلی روند شرکت نینتندو با شرکت‌های دیگر در دنیای گیمینگ متفاوت است اما در اینکه سخت افزار سوییچ دیگر توانایی اجرای عناوین امروزی را ندارد شکی نیست.

نکته جالب اینجاست که هرچقدر هم سخت افزار دستگاه‌های نینتندو ضعیف باشد باز هم این شرکت فروش خود را داشته و با قدرت در دنیای گیمینگ حضور خواهد داشت. این اتفاق بیشتر به دلیل بازی‌های خوب و طرفداران وفادار است که نینتندو را در هر شرایطی پشتیبانی می‌کنند. حال با گذشت نزدیک به ۷ سال از عرضه نینتندو سوییچ اولیه دیگر شرکت سازنده باید به فکر ساخت شماره ۲ یا یک دستگاه دیگر باشد.

پس از عرضه سوییچ و موفقیت آن یک جنبش خاص در زمینه عرضه کنسول‌های دستی اتفاق افتاد. زمانی که کنسول پلی‌استیشن ویتا نتوانست عملکرد چندان خوبی داشته باشد و دیگر دوران کنسول‌های دستی رو به پایان بود سوییچ یک جان تازه‌ای به این قسمت از گیمینگ بخشید و حال ما شاهد عرضه کنسول‌های دستی مختلف هستیم. نکته جالب اینجاست که هیچکدام به موفقیت سوییچ حتی نزدیک هم نشدند و کنسول نینتندو همچنان به فروش خود در سال ۲۰۲۳ ادامه می‌دهد. حال باید دید که استراتژی نینتندو برای ادامه راه سوییچ و عرضه کنسول جدید چگونه است.

بازی ماریو در برابر دانکی کانگ در تاریخ ۲۷ بهمن (۱۶ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی نینتندو مدل Switch OLED Neon Blue and Neon Red Joy-Con

کنسول بازی قابل حمل نینتندو سوئیچ مدل Lite

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه