مارک همیل به عنوان بازیگر جوکر در بازی Multiversus بازمی‌گردد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Multiversus

بازی Multiversus به زودی به صورت رسمی عرضه خواهد شد. این بازی به مدت زیادی در حالت آزمایشی و بتا قرار داشت و به همین دلیل می‌تواند شرایط بسیار خوبی در زمان عرضه داشته باشد. حال اینطور که به نظر می‌رسد یکی از کرکترهای دوست داشتنی دنیای کمیک یعنی جوکر وارد دنیای این بازی خواهد شد و صداگذار آن نیز مارک همیل (Mark Hamill) خواهد بود.

اگر شما با نقش جوکر در چند بازی اخیر آشنا باشید می‌دانید که صدای آن تغییر کرده است. در گذشته صداگذار جوکر مارک همیل بازیگر معروف مجموعه جنگ ستارگان بود و به بهترین نحو توانایی اجرای صدای این کرکتر را داشت. حال اینطور که به نظر می‌رسد در بازی مولتی ورسوس این بازیگر قرار است دوباره به نقش خود بازگردد و ما شاهد صدای آشنا و خنده عجیب جوکر باشیم.

بر اساس تریلری که در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شد، شرکت برادران وارنر تأیید کرد که صدای اصلی جوکر همان مولتی ورسوس خواهد بود. در این تریلر تعدادی از حرکات جوکر نمایش داده شد و همینطور اینکه صدای خنده ترسناک جوکر پخش شد. همیل حدود ۲ سال پیش از نقش جوکر خداحافظی کرد و در نتیجه بازگشت او به این کرکتر و دنیای بتمن در بازی Multiversus جالب به نظر می‌رسد.

در سال ۲۰۲۲ میلادی صداگذار بتمن یعنی کوین کانروی (Kevin Conroy) فوت کرد. کانروی برای مدت زیادی به جای بتمن سخن می‌گفت و نکته اینجاست که همیل و کانروی در کنار هم کار می‌کردند. نکته اینجاست که صدای بتمن بازی مولتی ورسوس صدای کانروی است و همین موضوع باعث شده که همیل حاضر به انجام چنین کاری شده و دوباره به نقش جوکر بازگردد.

multiversus joker

در همان سال ۲۰۲۲ شایعات پیرامون اینکه همیل به جای جوکر در مولتی ورسوس صحبت خواهد کرد زیاد بود. نکته اینجاست که شرکت برادران وارنر هرگز این موضوع را تأیید نکرد و پس از آن هم اعلام نشد که آیا این موضوع به حقیقت می‌رسد یا نه. شرکت برادران وارنر تلاش بسیاری کرد تا بازی مولتی ورسوس به یک بازی بسیار قدرتمند تبدیل شود ولی مشکل اینجاست که رقیب مستقیم آن یعنی سوپر اسمش بروز هم بسیار قوی است.

همین موضوع باعث شده که کار شرکت برادران وارنر بسیار دشوار شود و در کنار گیم‌پلی مشابه، تمرکز زیادی روی کرکترها داشته باشد. به حدی که این شرکت تمام تلاش خود را کرده تا تمامی شخصیت‌های بازی آشنا بوده یا اینکه ما شاهد بازگشت یکی از شخصیت‌های دوست داشتنی برادران وارنر باشیم.

شرکت برادران وارنر در تلاش است تا بازی مولتی ورسوس بهترین عرضه را داشته باشد. به همین دلیل به حرف کاربران گوش داده و تمام تلاش خود را کرده تا ایرادات این بازی را برطرف کند. از طرفی کرکترهای اصلی این بازی نیز بهبود بسیار زیادی داشته و طراحی کلی آن نیز به نسبت تغییر کرده است. حال انتظار می‌رود که بازی مولتی ورسوس عرضه خوبی داشته باشد و بتواند در شرایط بسیار خوبی در دسترس کاربران قرار بگیرد.

منبع: PCgamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما