ببینید: فورت‌نایت میزبان کنسرت بزرگ مارشملو شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

روز گذشته بازی «فورت‌نایت» (Fortnite) میزبان یک رویداد بسیار خاص بود. «مارشملو» (Marshmello)، دی‌جی مشهور و آهنگساز موسیقی‌های سبک الکترونیکی برای کلاب‌ها (EDM)، جدیدترین کنسرت خود را در یکی از پارک‌های این بازی برگزار کرد.

در این کنسرت که به مدت ده دقیقه به طول انجامید، تعدادی از مشهورترین آهنگ‌های مارشملو مثل Happier و Alone به اجرا درآمدند. در طی این مدت، تمامی اسلحه‌ها و صدای بازی‌کننده‌ها به منظور تجربه‌ی بهتر و کنترل رویداد، از کار افتادند.

گفتنی است که در این کنسرت شخصیت داخل بازی مارشملو با همان ظاهر و حرکات همیشگی‌اش حضور یافته بود. این هنرمند تعدادی از این حرکات را به صورت موشن‌کپچر در استودیو ضبط کرده بود.

این کنسرت به مدت ده دقیقه طول کشید و تعدادی از مشهورترین آهنگ‌های مارشملو مثل Happier و Alone به اجرا درآمدند.

در ادامه‌ی کنسرت اتفاقاتی جالبی رخ داد که از جمله آن‌ها می‌توان به حذف شدن جاذبه و معلق شدن کاراکترها در هوا و همچنین حضور توپ‌های زردرنگ در فضای بازی اشاره کرد.

پس از اتمام نمایش، تمامی بازی‌کنان به هوا پرتاب شدند و روند معمول بازی را از سر گرفتند. اپیک هم به این مناسبت، لباس مخصوص مارشملو، حرکات جدید و مجموعه چالش‌هایی را برای بازی‌کنندگان در نظر گرفت.

این روزها فورت‌نایت تنها یک بازی بتل‌ رویال ساده نیست. این اثر با زندگی روزمره مردم گره خورده و پیوند آن را با سایر بخش‌های صنعت سرگرمی به وضوح می‌توانیم ببینیم. البته که محبوبیت و شهرت بازی فرصت مناسبی را برای شناخته شدن و موفقیت افراد به وجود آورده است.

می‌توانید در بالا ویدیویی از کنسرت مارشملو در فورت‌نایت را ببینید.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. (❤Jungkook❤)

    من چجوری برنامه رو نصب کنم

  2. alireza

    very good

  3. علیرضا

    عالی !

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما