بازی Midnight Suns مارول تا نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۲ با تأخیر مواجه شد

۱۶ آبان ۱۴۰۰ | ۲۱:۳۰ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی midnight suns

ناشر این بازی ۲k Games و سازنده آن Firaxis Games اعلام کردند که بازی میدنایت سانز (Marvel’s Midnight Suns) تا نیمه دوم سال ۲۰۲۲ عرضه نخواهد شد. این بازی در ابتدا قرار بود در مارچ سال ۲۰۲۲ (فروردین سال ۱۴۰۰) عرضه شود. دستگاه‌های میزبان آن هم کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه PC و سوییچ خواهند بود.

پیام سازندگان این بازی به شرح زیر است:

از طرف سازندگان این بازی از شما تشکر می‌کنیم که تا این حد برای میدنایت سانز مارول هیجان زده هستند. ما از زمانی که واکنش شما را در معرفی بازی دیدیم بسیار شوق زده هستیم. این بازی یک پروژه رویایی برای کل تیم ما است و افتخار بزرگی است تا در دنیای مارول وارد شویم.

ما تصمیم گرفتیم تا این کار دشوار را با شما به اشتراک بگذاریم. بازی میدنایت سانز تا نیمه دوم سال ۲۰۲۲ با تأخیر مواجه خواهد بود. ما می‌دانیم که بسیاری از طرفداران علاقه داشتند تا آن را در بهار بازی کنند اما این تصمیم برای ما نیز آسان نبود. ما تصمیم گرفتیم تا بازی را تأخیر بزنیم تا به بهترین نحو آن را ارائه دهیم. ما باور داریم که دیدگاه و خلاقیتمان برای بازی میدنایت سانز در مسیر درستی قرار دارد. به همین علت در تلاش هستیم تا به آن را کامل به کاربران ارائه دهیم. این ماه‌های اضافه برای افزودن داستان، صحنه‌های سینمایی و رفع مشکلات کوچک بازی استفاده خواهد شد.

با تشکر از صبر و تحمل شما.

میدنایت سانز

تصویری از گیم‌پلی این بازی

میدنایت سانز چه بازی‌ای است؟

بازی میدنایت سانز یک بازی بازی اکشن و کارتی است. به این صورت که شما با انتخاب یک کارت برای کارکتر خود تصمیم خواهید گرفت. سبک بازی میدنایت سانز به شدت خاص است و طرفداران مخصوص خود را دارد. با اینحال یکی از خلاقانه‌ترین عناوین در حال ساخت است.

مشکل اینجاست که ما هرچه بیشتر پیش می‌رویم با اخبار تأخیر بیشتری موجه می‌شویم. اینکه چرا شرکت‌ها نمی‌توانند سر زمان موعد پروژه را تحویل دهند، دلیل ثابتی ندارد. به طور کلی این کار باعث بی اعتمادی بیشتر جامعه گیمینگ به سازندگان می‌شود که برای پیشرفت صنعت بازی‌های ویدیویی مضر است.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما