هر طراح یک ماسک؛ مسابقه طراحی ماسک دیجی استایل

۶ دی ۱۳۹۹ | ۲۲:۰۰ ۸ دی ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
مسابقه طراحی ماسک

دیجی‌استایل، زمستان امسال، مسابقه طراحی ماسک را برگزار می‌کند. برندگان مسابقه می‌توانند با مشارکت دیجی‌استایل، طرح برگزیده خود را تولید کنند.

مسابقه طراحی ماسک دیجی استایل، از ۶ دی تا ۴ بهمن منتظر طراحان و علاقه‌مندان به دنیای طراحی است تا دنیای کرونایی این روزها را با چاشنی خلاقیت و رنگ، شیرین کند.

در این روزها که ماسک‌ها به بخش مهم و جدایی‌ناپذیر زندگی همه تبدیل شده است، گروه دیجی‌استایل تصمیم دارد با برگزاری یک مسابقه با مضمون طراحی ماسک از طراحان لباس، گرافیک و دیگر فعالان این حوزه دعوت کند تا تصاویر و طرح‌های ماسک‌های خود را تا ۲۵ دی ماه ارسال کنند. شرکت کنندگان همچنین می‌توانند علاوه بر طرح‌های نهایی خود، عکس‌هایی خلاقانه از مراحل طراحی، اجرا و همچنین توضیحاتی از مفهوم و مواد استفاده شده در طراحی و ساخت آن‌ها ارائه کنند.

لازم به ذکر است که آزاده صمدی، در هیأت داوران این مسابقه قرار دارد.

طرح‌های ارسالی تا ۲۴ دی ماه توسط هیأت داوران بازبینی و داوری می‌شوند و در نهایت ۱۰ طرح برتر اعلام می‌شوند.

در مرحله بعد، از میان ۱۰ طرح برگزیده، ۳ طرح با نظر مشتریان و دنبال‌کنندگان دیجی‌استایل از ۲۵ تا ۳۰ دی ماه انتخاب و در ۴ بهمن اعلام می‌شوند و به آن‌ها جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت.

ماسک‌های منتخب این مسابقه با هزینه دیجی استایل تولید و آماده فروش خواهند شد و درصدی از سود فروش به طراح ماسک تعلق می‌گیرد.

برای شرکت در این مسابقه از طریق لینک زیر وارد شوید؛

شرکت در مسابقه طراحی ماسک

دیدگاه شما

۲ comment
  1. Avatar بهداد

    با چه نرم افزاری این کار رو بکنیم؟

    1. Avatar Ahmad

      Adobe illustrator