مستر چیف به فورتنایت آمد؛ شخصیت‌های واکینگ دد در راه هستند

۲۲ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
مستر چیف در بازی فورتنایت

در جریان مراسم گیم آواردز طی همکاری شرکت‌های مایکروسافت و اپیک گیمز، شخصیت «مستر چیف» از سری بازی‌های هیلو به بازی «فورتنایت» اضافه شد. همچنین قرار است شخصیت‌های دریل دیکسون و میشون از مجموعه‌ی مردگان متحرک به بازی فورتنایت اضافه شوند.

می‌توان گفت تقریبا کسی پیدا نمی‌شود که با دنیای دیجیتال ارتباط داشته باشد و از بازی فورتنایت بی‌خبر باشد. این بازی چند سال است به تمام دنیا نفوذ کرده و با گیم‌پلی جذاب خود طرفداران بسیاری را جذب کرده است. به دلیل محبوبیت، سازنده‌های بازی فورتنایت قدرت فراوانی به دست آورده‌اند و هر چند وقت یک‌بار طی رویداد‌های مختلف، همکاری‌های متنوعی دارند.

چند وقت پیش قرار بر این شد چند شکارچی به بازی فورتنایت اضافه شوند. هفته‌ی گذشته به دلیل همکاری شرکت‌های سونی و اپیک گیمز شخصیت کریتوس از سری بازی‌های خدای جنگ به فورتنایت آمد و حالا نوبت به آمدن شخصیت اصلی بازی‌‌های ایکس‌باکس، یعنی مستر چیف به فورتنایت شده.

مستر چیف در بازی فورتنایت

برای شخصیت مستر چیف سه آیتم در نظر گرفته شده. آیتم اول گلایدر این شخصیت است که شبیه به سفینه‌های «پلیکان» (Pelican) بازی هیلو طراحی شده. یک چکش مخصوص هم برای شخصیت مستر چیف در نظر گرفته شده که پوسته‌ی جدیدی برای کلنگ اصلی بازی است و همچنین یک هولوگرام مخصوص، همراه شخصیت مستر چیف است.

مستر چیف در بازی فورتنایت

یکی از ویژگی‌های محبوب بازی فورتنایت، حرکات این بازی که اصطلاحا به آن‌ها «ایموت» (Emote) گفته می‌شوند است. یک ایموت مخصوص و بامزه هم برای شخصیت مستر چیف ساخته شده که آن را در یکی از ماشین‌های سری بازی‌های هیلو اما با سایز کوچک قرار می‌دهد.

بازیکنانی که شخصیت مستر چیف را خریداری کنند و از طریق کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس، یعنی ایکس‌باکس سری ایکس و اس بازی فورتنایت را با شخصیت مستر چیف بازی کنند یک حالت دوم جایزه می‌گیرند که زره تیره‌ی مستر چیف برای بازی فورتنایت است.

مستر چیف در بازی فورتنایت

علاوه بر خود شخصیت مستر چیف، نقشه‌ی محبوب Blood Gulch از بازی هیلو ۲ به بازی فورتنایت اضافه شده که می‌توان در حالت آزادانه‌ی بازی و با وارد کردن کد مخصوص این نقشه وارد آن شد. شرکت اپیک گیمز خبر داده که شخصیت‌های دریل دیکسون و میشون در تاریخ ۱۶ دسامبر (۲۶ آذر) به بازی فورتنایت اضافه خواهند شد اما جزییات چندانی از این حضور این شخصیت‌ها اعلام نشده.

تریلر شخصیت مستر چیف در بازی فورتنایت را در ادامه ببینید؛

تریلر نقشه‌ی Blood Gulch برای بازی فورتنایت را در ادامه ببینید؛

تریلر شخصیت‌های دریل دیکسون و میشون در بازی فورتنایت را در ادامه ببینید؛

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه