بازی World of Tanks این ماه میزبان مگادث خواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

چندین بازی کمپانی وارگیمینگ (Wargaming) از جمله دو بازی World of Tanks و World of Warships، با گروه متال مگادث (Megadeth) برای یک رویداد ویژه‌ی درون بازی به نام Metal Fest همکاری خواهند کرد.

این رویداد تابستانی به طور خاص در چهار بازی World of Tanks: Modern Armor ،World of Tanks: Blitz ،World of Warships و World of Warships: Legends برگزار خواهد شد. مگادث در سال ۱۹۸۳ شکل گرفته و یکی از گروه‌های مهم در دنیای ترش متال است که جایزه‌ی گرمی و چندین آلبوم پلاتینیوم را به نام خود ثبت کرده است.

در این رویداد، در بازی World of Tanks: Modern Armor بازیکنان می‌توانند سرباز خود را در M67 یک تانک جدید شعله‌افکن جنگ جهانی دوم و نمونه‌ی اولیه Leclerc به عنوان یک وسیله نقلیه دوران جنگ سرد با طرح آلبوم Peace Sells قرار دهند. در World of Warships: Legends، نیز بازیکنان می‌توانند کشتی آمریکایی Tier IV Premium Cruiser را با طرح Rattlehead (آدمک و نماد معروف گروه مگادث) بگیرند. کنستانتین تاچنکو (Konstantin Tkachenko)، مدیر محصول نسخه‌ی Legends می‌گوید:

برای کشتی، ما یک تیم اختصاصی از هنرمندان داشتیم که عمدتا روی جنبه‌های طراحی کار می‌کردند. ما با گروه مگادث نیز همکاری کرده، ایده‌های خود را ارائه کردیم و بازخورد آن‌ها را در نظر گرفتیم.

در این میان هر چهار عضو گروه یعنی دیرک وربیرون، کیکو لوریرو، جیمز لومنزو و دیو موستین به عنوان فرمانده یا Commander با طرح این گروه یعنی Vic Rattlehead در World of Tanks: Modern Armor دسترس قرار خواهند گرفت. از طرفی World of Warships: Legends یک طرح خاص از موستین خواهد داشت که به طور ویژه برای فرماندهان آمریکایی طراحی شده خواهد شد.

از طرفی هر فرمانده در هر دو بازی با صدایی سفارشی که توسط خود اعضای گروه ضبط شده است، صحبت می‌کند. این اولین باری است که این گروه در یک بازی ویدیویی صداپیشگی انجام می‌دهد. برندن بلووت (Brendan Blewett)، کارگردان جلوه‌ه‌های صوتی، World of Tanks می‌گوید که ضبط‌ها از راه دور انجام می‌شد و کریس راکستراو (Chris Rakestraw)، تهیه‌کننده‌ی گروه، شخصا و به صورت آنلاین در این فرآیند نیز حضور داشت. در مجموع، هر یک از اعضای گروه بیش از ۳۶۰ دیالوگ در طول حدود یک هفته ضبط کرده‌اند.

این رویداد در سری World of Tanks در ۲۹ آگوست (۷ شهریور) و سری World of Warships در ۲۸ آگوست (۶ شهریور) سال جاری آغاز خواهد شد. متال فست همچنین تا ۲۵ سپتامبر (۳ مهر) برای مدرن آرمور، ۳ سپتامبر (۱۲ شهریور) برای بلیتز، ۱۳ سپتامبر برای World of Warships (22 شهریور) و ۲ اکتبر (۱۰ مهر) برای نسخه‌ی لجندز ادامه خواهد داشت. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Playstation.Blog

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما