ببینید؛ از بازی رومیزی متال گیر سالید رونمایی شد

۱۳ خرداد ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی رومیزی متال گیر سالید

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد که بازی Metal Gear Solid: The Board Game به حیات بازگشته است.

پس از گذشت بیش از دو سال پس از لغو این بازی رومیزی توسط IDW Games، کمپانی CMON که به خاطر ساخت بازی رومیزی Zombicide شناخته شده، تصمیم گرفته که آن را عرضه کند. این کمپانی قرار است از طرح اصلی که توسط امرسون ماتسوچی (Emerson Matsuuchi)، خالق Spectre Ops، طراحی شده استفاده کند. گفتنی است که این خبر با معرفی بازسازی متال گیر سالید ۳ از سوی کونامی (Konami) مصادف است.

شرکت CMON را به عنوان یک بازی مخفی کاری کوآپ برای یک تا چهار بازیکن، با روایتی «پیچیده» توصیف کرده است. شش ماموریت مستقل وجود دارد که بازیکنان می توانند انجام دهند یا اگر زمان دارید، یک کمپین داستانی ۱۴ ماموریتی نیز برای بازی وجود دارد. دوستداران مینیاتورهای پلاستیکی باید بدانند که در کنار مینیاتورهایی برای شخصیت‌های انسانی، یک متال گیر رکس (Metal Gear REX) عظیم نیز وجود دارد. این بازی رومیزی شامل شخصیت‌هایی نظیر سالید اسنیک (Solid Snake)، گرگ خاکستری (Gray Fox)، مریل (Meryl) و آتاکان (Otacon) به عنوان قهرمانان قابل بازی و آسلات (Revolver Ocelot)، اسنایپر ولف (Sniper Wolf)، منتیس روانی (Psycho Mantis)، ولکان ریون (Vulcan Raven) و لیکوئید اسنیک (Liquid Snake) به عنوان باس یا غول‌آخر است. هر شخصیت دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است و چیزهای متفاوتی را به تیم اضافه می‌کند.

بازی رومیزی متال گیر

گفتنی است که نسخه‌ی پیش‌خرید بازی با عنوان Integral Edition، تا می ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد. این نسخه شامل یک مینیاتور انحصاری از متال گیر رکس و یک رمان گرافیکی ۱۰۹ صفحه‌ای خواهد بود که توسط کنت لو (Kenneth Loh) طراحی شده است.

کمپانی CMON مدت زیادی است که در کار ساخت بازی‌های رومیزی فعالیت دارد و تقریب تمام آثار موفق آن از طریق پلتفرم کیک‌استارتر از نظر مالی تامین شده است. این شرکت پنجاه و پنجمین کمپین خود را در آوریل به پایان رساند و بیش از ۳.۸ میلیون دلار برای بازی رومیزی Zombicide: White Death بدست آورد. البته این شرکت با بازی‌های اقتباسی دارای مجوز نیز غریبه نیست و در این میان آثاری نظیر Marvel United: Multiverse و Dune: War for Arrakis را توسعه داده است.

هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه و یا اینکه آیا این بازی رومیزی در خرده‌فروشی‌ها در دسترس قرار خواهد رفت یا خیر، عرضه نشده است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Polygon


بازی فکری سی مون مدل zombicide invaders

بازی فکری هاسبرو مدل Monopoly Star Wars Boba Fett

بازی فکری راونز برگر مدل Scotland Yard

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه