مایکروسافت همچنان روی ایموجی‌های سه‌بعدی برای ویندوز ۱۱ کار می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ویندوز 11

مایکروسافت سال گذشته آزمایش استفاده از ایموجی‌های سه‌بعدی در ویندوز ۱۱ را آغاز کرد اما نسخه‌ی نهایی نسل جدید ویندوز با ایموجی‌های دو بعدی عرضه شد. اما حالا این شرکت اعلام کرده که آن‌ها کماکان روی ایموجی‌های سه‌بعدی برای ویندوز ۱۱ کار می‌کنند. هنوز مشخص نیست که این ایموجی‌ها چه زمانی به دست کاربران می‌رسند اما همین کنار نگذاشتن آن‌ها، خبر خوبی برای طرفداران ایموجی‌های سه‌بعدی محسوب می‌شود.

اگرچه در ابتدا قرار بود ویندوز ۱۱ با این ایموجی‌های جذاب از راه برسند، اما مایکروسافت بدون ارائه‌ی هیچ توضیحی در نهایت از نسخه‌ی دو بعدی آن‌ها استفاده کرده است. برخی اعلام کردند که احتمالا مایکروسافت به دلیل هماهنگی بیشتر ایموجی‌های دو بعدی در برنامه‌های مختلف چنین کاری انجام داده است. اما برخی دیگر بر این باور هستند که احتمالا ویندوز ۱۱ برای نمایش و استفاده از این ایموجی‌ها محدودیت‌هایی داشته و به همین خاطر متخصصین برای حل این محدودیت‌ها تلاش می‌کنند.

ویندوز 11

در پست منتشر شده از طرف مایکروسافت به چیزهایی مانند تلاش برای منعکس کردن ویژگی‌های انسانی مانند چین و چروک و مدل مو در ایموجی‌ها اشاره شده است. همچنین در بخش دیگر این پست آمده که آن‌ها برای استفاده از ایموجی‌های جدید در برنامه‌هایی مانند مایکروسافت تیمز برنامه‌های ویژه‌ای دارند. گفته می‌شود طراحان مایکروسافت برای سه‌بعدی کردن ایموجی‌ها از برنامه‌هایی مانند Adobe Illustrator، Cinema 4D، Font Lab، فیگما و دیگر برنامه‌های این‌چنینی استفاده می‌کنند.

منبع: The Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما