مایکروسافت ۱۸ آبان رویدادی با محوریت آموزش برگزار می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سرفیس

مایکروسافت اعلام کرده که سه‌شنبه این هفته، یعنی ۱۸ آبان (۹ نوامبر) رویدادی با محوریت آموزش و تکنولوژی‌های آموزشی برگزار می‌کند.

مایکروسافت به‌تازگی لپ‌تاپ دو در یک Surface Go 3 را معرفی کرده که از نظر این شرکت گزینه مقرون‌به‌صرفه و خوبی به شمار می‌آید. با این حال بعضی از افراد به این فکر می‌کنند که احتمال دارد در رویداد سه‌شنبه مایکروسافت، از یک سخت‌افزار جدید هم رونمایی شود.

جزئیاتی که درباره‌ی این رویداد ارائه شده، خیلی زیاد نیست. توضیح مایکروسافت از این رویداد به شرح زیر بوده است:

در ساعت ۹ صبح (۱۹:۳۰ دقیقه به وقت ایران) سه‌شنبه، ۹ نوامبر به ما بپیوندید تا ضمن بررسی شکاف‌های آموزشی ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، نگاهی عمیق به راهکارهای فناورانه برای رفع این مشکلات داشته‌ باشیم و آن‌ها را با هم به اشتراک بگذاریم. در این رویداد سخنان شرکای مایکروسافت، مدیران مدارس و چند مهمان ویژه را بشنوید و از جدیدترین فناوری‌های موجود Microsoft Education باخبر شوید.

این رویداد حدود یک ماه پس از انتشار ویندوز ۱۱، سیستم عامل جدید شرکت مایکروسافت برگزار می‌شود. با این حساب انتظار می‌رود که این شرکت جزئیاتی هم درباره‌ی به‌روزرسانی‌های آموزشی آینده ویندوز ۱۱ در اختیارمان بگذارد.

اشاره مبهم مایکروسافت به «فناوری جدید و موجود» احتمالا نشان می‌دهد که شاید بتوانیم سخت‌افزار جدیدی را هم در این رویداد مشاهده‌ کنیم. این شرکت به‌تازگی موجی از محصولات جدید سرفیس را در رویدادی در ماه سپتامبر معرفی کرده اما شاید برای معرفی سخت‌افزارهای جدید در سال ۲۰۲۱ هنوز کارش را به اتمام نرسانده باشد.

منبع: TheVergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما