نسخه‌ی جدید شبیه ساز پرواز مایکروسافت معرفی شد؛ شغل‌ها به بازی می‌آیند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Flight Simulator 2024

بازی شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت (Microsoft Flight Simulator) را می‌توان یکی از بهترین عناوین انحصاری این شرکت دانست. این بازی با دنیای بسیار گسترده و واقع‌گرایانه‌ای که دارد یک تجربه بسیار خاص و بی‌نظیر را به کاربران ارائه می‌دهد. حال شرکت آسوبو (Asobo) سازنده این عناوین از بازی جدید این مجموعه رونمایی کرد.

آخرین عنوان عرضه شده از مجموعه شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت در سال ۲۰۲۰ عرضه شد. این بازی در زمان عرضه تمامی سخت افزارهای موجود را به چالش کشیده و حتی در حال حاضر نیز یکی از سنگین‌ترین عناوین موجود روی کنسول‌ها و کامپیوتر است. با این حال تجربه‌ای که این بازی به کاربران ارائه می‌دهد در هیچ عنوان دیگری وجود ندارد.

چیزی که عناوین شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت را زیبا می‌کند، تنوع مسیرها، فرودگاه‌ها و البته هواپیماها است. همین موضوع باعث شده تا کاربران ساعت‌ها این عناوین را تجربه کرده و از آن‌ها خسته نشوند. شما می‌توانید طولانی‌ترین مسیرها را با هواپیما سفر کرده و تجربه خلبانی یک هواپیمای ایرباس ای ۳۸۰ (Airbus A380) را داشته باشید.

بازی Microsoft flight simulator 2024

حال شرکت سازنده اعلام کرده که بازی شبیه‌ساز پرواز ۲۰۲۴ پیچیده‌ترین، گسترده‌ترین و پیشرفته‌ترین عنوان ساخته شده از این مجموعه است. این بازی دارای گرافیک بسیار بالایی بوده و یکی از دقیق‌ترین شبیه‌سازی‌های ساخته شده در چند سال اخیر است. این بازی به شدت دقیق بوده و تمامی جزئیات هواپیماها و فرودگاه‌ها به طور کامل در آن وجود دارد.

شرکت آسوبو برای رسیدن به این درجه از جزئیات از موتور جدید خود استفاده کرده که قدرت بسیار زیادی دارد. به نوعی این بازی نیز یک نمونه از قدرت این موتور انیمیشن‌سازی بوده که به بهترین نحو طراحی شده است. شرکت سازنده از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای ساخت بازی شبیه‌ساز پرواز ۲۰۲۴ استفاده کرده که باعث شده دقت بسیار بالایی داشته باشد.

به طور کلی عناوین شبیه‌ساز پرواز برای مایکروسافت عناوین امنی هستند. این بازی‌ها امتیازهای بالایی دریافت کرده و از طرفی عناوین بسیار با کیفیتی هستند. در کنار آن تجربه خاصی که ارائه می‌دهند در هیچ عنوان دیگری وجود ندارد و به همین دلیل رقابت خاصی هم برای این سبک وجود ندارد. به همین دلیل است که مایکروسافت روی این عناوین سرمایه گذاری زیادی کرده و در تلاش است تا آن‌ها را از قبل بهتر کند. مخصوصاً با توجه به استقبالی که از نسخه ۲۰۲۰ این بازی شد، به نظر می‌رسد مایکروسافت تصمیم دارد تا این عناوین را در بازه‌های زمانی کوتاه‌تری عرضه کند.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما