مایکروسافت در حال توسعه‌ی یک بازی کوآپ با الهام از مانستر هانتر است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
مانستر هانتر

سری مانستر هانتر اثر کمپانی کپکام با دو بازی اخیر خود توانست تحسین بسیاری را در بین مخاطبان غربی به دست آورد و اکنون به نظر می‌رسد که مایکروسافت می‌خواهد تجربه‌ی کشتن هیولاها به سبک این مجموعه را در قالب یک بازی جدید کوآپ ارائه دهد.

این بازی انحصاری که در حال حاضر با عنوان Project Suerte شناخته می‌شود، توسط استودیوی Certain Affinity در دست ساخت است. استودیویی که بیشتر به دلیل همکاری در ساخت بازی‌هایی مانند دوم، هیلو، کال آو دیوتی و غیره شناخته می‌شود و بازی‌هایی نظیر Crimson Alliance را توسعه داده است. طبق گفته‌ها بازی جدید این استودیو از سال ۲۰۲۰ میلادی در دست توسعه است و در حال حاضر برای رونمایی در سال ۲۰۲۳ و انتشار در سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده است. با این حال این برنامه‌ریزی‌ها ممکن است تغییر کنند. علاوه بر این، این استودیو ممکن است در حال کار روی یک حالت بتل رویال جدید برای بازی هیلو اینفینیت نیز باشد. از طرفی به نظر می‌رسد که Certain Affinity برای توسعه‌ی این پروژه در حال استخدام بازی‌ساز است. 

Crimson Alliance

به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تنوع بیشتری به بازی‌های موجود در گیم پس بدهد و از آن جایی که احتمالا قرار دادن یک بازی از سری مانستر هانتر روی این سرویس هزینه‌های زیادی برای آن‌ها خواهد داشت، توسعه‌ی یک آی‌پی کاملا جدید با الهام از این مجموعه می‌تواند گزینه‌ی و سودآورتری باشد. گفتنی است که در فوریه‌ی سال گذشته نیز استودیوی Certain Affinity اعلام کرد که روی یک بازی کاملا جدید کار می‌کند. در ادامه بیانیه‌ی این استودیو آمده است:

آیا ما هیجان زده‌ایم که اثری را در سبکی بسازیم که همیشه آن را دوست داشته‌ایم؟ هیجان زده‌ایم! آیا ما افتخار می‌کنیم که این بازی را به بازار عرضه کنیم؟ به اندازه‌ی غیرقابل وصفی! آیا جزئیات جذابی درباره‌ی این سرمایه‌گذاری جدید وجود دارد؟ بیشتر از آن چیزی که بتوانیم بیان کنیم!

از طرفی، مکس هابرمن موسس استودیو در آن زمان گفت:

ما در چند سال گذشته در حال توسعه‌ی این پروژه بوده‌ایم. ما از امضای قراردادی جدید برای توسعه‌ی جاه‌طلبانه‌ترین بازی خود تا به امروز بسیار هیجان‌زده هستیم. این بازی دیدگاه خلاقانه‌ی ما را نشان می‌دهد و اعضای استودیو به شدت به آن علاقه دارند.

این احتمال وجود دارد که آی‌پی جدید این استودیو، یک بازی کوآپ با المان‌هایی مشابه سری مانستر هانتر باشد. گفتنی است که ششمین نسخه از سری مانستر هانتر با عنوان Monster Hunter Rise روی رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است.

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما