دسته‌ی جدید ایکس‌باکس بوی پیتزا می‌دهد!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
xbox scented controller

اگر شما یک کاربر کنسول‌های ایکس‌باکس باشید می‌دانید که پس از مدتی بازی این دسته‌ها امکان دارد که تغییر رنگ دهند. این تغییر رنگ هم به این دلیل است که وقتی شما بازی می‌کنید دستان شما عرق کرده و باعث می‌شود رنگ کنترلر تغییر کند. حال جالب می‌شد اگر زمانی که دست شما عرق می‌کرد، بوی خوشآیندی از کنترلر بلند می‌شد.

مایکروسافت همیشه در زمینه ساخت باندل (Bundle) خلاق بوده است. حال این خلاقیت در کنترلر جدید این شرکت به اوج خود رسیده است. مایکروسافت حال اولین دسته با بوی پیتزا را عرضه کرده است. این بسته جزئی از روند تبلیغاتی فیلم لاکپشت‌های نینجا (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) است.

دسته جدید ایکس‌باکس با بوی پیتزا

خود دسته به تنهایی طراحی ساده اما جذابی دارد. شما با دکمه یا موارد خاصی در آن روبرو نیستید. چیزی که این کنترلرها را بسیار جذاب می‌کند یک پخش‌کننده بو است که به پشت کنترلر وصل شده است. این پخش کننده هم به شکل پیتزا بوده و ظاهر خاصی را به کنترلر بخشیده است. نکته منفی اینجاست که این کنترلرها به تعداد محدود بوده و بدست آوردن آن‌ها هم راحت نیست.

شما برای داشتن این کنترلرهای باید جزئی از قرعه کشی مایکروسافت و فیلم لاکپشت‌های نینجا باشید. پس شما نمی‌توانید به راحتی این دسته‌های پیتزایی را پیدا کرده و دست همه افراد ببینید. با این حال جالب می‌شد اگر ما می‌توانستیم آن‌ها را از فروشگاه‌ها خریداری کنیم.

مایکروسافت به طور کلی عملکرد خوبی در زمینه فروش کنترلرها دارد. در سایت مایکروسافت یک قسمت به نام آزمایشگاه (Lab) وجود دارد که در اینجا شما می‌توانید کنترلر خود را به راحتی شخصی‌سازی کنید. در کنار آن مایکروسافت باندل‌های بسیار جالبی طراحی می‌کند که کنسول را بسیار جذاب می‌کند.

xbox scented controller

در کنار آن مایکروسافت همیشه خود را درگیر تبلیغات فیلم‌های مختلف می‌کند. برای مثال ما شاهد باندل‌های مختلف از فیلم‌های متفاوتی مثل باربی (Barbie)، سونیک (Sonic) و موارد دیگر از این دست هستیم. حال نوبت به لاکپشت‌های نینجا و یکی از شاخص‌های این کرکترهای دوست داشتنی یعنی پیتزا رسیده است.

منبع: The Verge

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES X ظرفیت 1 ترابایت

دسته بازی ایکس باکس سریس اس و ایکس مایکروسافت مدل ELITE SERIES 2برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما