بازی Zenless Zone Zero از سازنده گنشین ایمپکت معرفی شد؛ تریلر آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Zenless Zone zero

استودیو miHoYo، سازنده‌ی بازی گنشین ایمپکت، یک بازی اکشن نقش‌آفرینی جدید را با نام Zenless Zone Zero معرفی کرد. این اثر یک فانتزی شهری پسا آخرالزمانی است که در آن شما در نقش یکی از معدود بازماندگان که در آخرین کلان‌شهر این دنیا – نیو اریدو – سرگردان شده‌اند، بازی می‌کنید.

ثبت‌نام‌های بتای اولیه‌ی بازی مدتی است که آغاز شده است. بنابراین، اگر می‌خواهید فرصتی داشته باشید تا خودتان بتوانید Zenless Zone Zero  را تجربه کنید، می‌توانید همین الان ثبت‌نام کنید. شما در نقش یک Proxy که افرادی هستند که مردم‌ را در کشف Hollows هدایت می‌کنند، به تجربه‌ی بازی خواهید پرداخت. این نباید با نامیراهای سری دارک‌سولز اشتباه گرفته شود. در این بازی، Hollows موجوداتی هستند که باعث آخرالزمان شده‌اند،

همانند گنشین ایمپکت، شما بین چندین کاراکتر با طراحی انیمه‌-مانند انتخاب می‌کنید و همچنین همیشه تمرکز روی مبارزه وجود دارد اما جالب اینجاست که miHoYo همچنین ادعا می‌کند که یک سازوکار گیم‌پلی روگ‌مانند را توسعه داده است که مشتاق هستیم ببینیم چگونه طراحی شده است.Zenless Zone zero

نیو اریدو، آخرین تمدن شهری است که از آخرالزمان جان سالم به در برده و با به دست آوردن فناوری استخراج منابع ارزشمند از Hollows موفق به رشد شده است. گرچه نیو‌ اریدو یک آخرالزمان را تصویر می‌کند اما این شهر یک ویرانه‌ی تمام نیست. این بدان معناست که یک جرقه‌ی آینده‌نگرانه در شهر وجود دارد اما از طرف دیگر یک جنگ قدرت میان باندها، سیاستمداران، شرکت‌ها و سایرین در جریان است.

استودیو سازنده‌ی این اثر تأیید کرده است که بازی اکشن نقش‌آفرینی Zenless Zone Zero برای گوشی‌های هوشمند و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. آن‌ها همچنان برنامه دارند در آینده بازی را برای پلتفرم‌های دیگر هم در دسترس کنند.

از سوی دیگر، شرکت miHoYo درباره‌ی بازی بسیار محبوب این ‌روز‌های خود یعنی گنشین ایمکپت اعلام کرده است که هنوز نسخه‌ی کنسول نینتندو سوییچ این بازی در دست توسعه قرار دارد. هرچند آن‌ها اعلام نکرده‌اند که تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی برای نینتندو سوییچ در چه زمانی خواهد بود. با این حال، حداقل طرفداران می‌توانند مطمئن باشند که گنشین ایمکپت بالاخره برای سوییچ هم عرضه خواهد شد.

شاید قبل از عرضه‌ی بازی گنشین ایمپکت شک و تردیدها درباره‌ی توانایی miHoYo زیاد بود اما پس از عرضه‌ی این بازی و موفقیت‌ها و رکوردشکنی‌های فراوانش به ما ثابت شد که می‌توانیم در انتظار پروژه‌های بسیار جذاب و قابل‌توجه از سوی این شرکت باشیم. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا پروژه‌ی جدید آن‌ها هم می‌تواند همچون گنشین ایمکپت به موفقیت‌ها بزرگی دست پیدا کند یا خیر.

منبع: The Gamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. yusofggamer

    بی صبرانه منتظرشم!!!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما