تیم مأموریت غیرممکن ۷ از رفتار پرخاشگرانه‌ی تام کروز حمایت کردند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فیلم ماموریت غیرممکن 7

برخی از اعضای تیم تولید فیلم «مأموریت غیرممکن ۷» از صحبت‌های اخیر تام کروز و رفتار پرخاشگرانه او برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی حمایت کرده‌اند.

چند هفته‌ی قبل فایل صوتی از تام کروز در فضای مجازی دست به دست می‌شد که در آن این بازیگر پنجاه و هشت ساله با لحنی تند و برخی الفاظ زننده تعدادی از اعضای تیم تولید مأموریت غیرممکن ۷ که فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نکرده بودند، سرزنش می‌کرد. این رفتار را می‌توان یک طغیان نادر از سوی کروز دانست؛ زیرا از او طی سال‌های فعالیتش همواره به‌عنوان بازیگری آرام یاد شده است.

فیلم‌برداری هفتمین قسمت از سری فیلم‌های مأموریت غیرممکن تا به امروز دو بار به خاطر همه‌گیری کروناویروس متوقف شده است و به همین خاطر هیچ‌کدام از اعضای اصلی ساخت این فیلم دوست ندارند باری دیگر به دنبال ابتلای چند نفر به این ویروس کشنده پروسه‌ی ساخت مأموریت غیرممکن ۷ متوقف شود. اما الفاظ و صحبت‌های زننده تام کروز هم به عقیده‌ی برخی چندان قابل قبول نیست و حتی ممکن است یک رفتار تبلیغاتی باشد، ولی تعدادی از اعضای تیم تولید فیلم مأموریت غیرممکن ۷ در گفت‌وگویی با هفته‌نامه‌ی آمریکایی «مردم» (People) به دفاع از او پرداخته‌اند.

بخشی از صحبت‌های افراد نزدیک به ساخت نسخه جدید مأموریت غیرممکن با نشریه مردم به این شرح است: «بیان میزان تمرکز و توجه فوق‌العاده او برای قرار گرفتن در بهترین حالت ممکن به هنگام ساخت فیلم بسیار دشوار است. سری فیلم‌های مأموریت غیرممکن برای او بسیار خاص هستند؛ در واقع آن‌ها فیلم‌های او محسوب می‌شوند. تام به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیار کمک کرد. در تمام سال‌های فیلم‌برداری مجموعه‌ی مأموریت غیرممکن هیچ‌کس حتی صدای بلند او را هم نشنیده است. او معمولا تنها روی فیلم‌برداری تمرکز می‌کند، اما این فیلم [به خاطر کرونا] بسیار خاص است و کروز باید اطمینان حاصل کند همه در سلامت کامل هستند. تمام زندگی تام کار اوست. او فشار و ترسناک بودن اوضاع را احساس می‌کند و وقفه‌ی دیگری [در تولید] نمی‌خواهد. چیزهای زیادی در معرض خطر قرار دارند و او هنگامی که یک رفتار غیرحرفه‌ای می‌بیند، سعی می‌کند آن را اصلاح کند.»

در حال حاضر پارامونت پیکچرز قصد دارد مأموریت غیرممکن ۷ را در تاریخ ۲۸ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۱) روی پرده ببرد و فیلم مأموریت غیرممکن ۸ هم برای اکران در تاریخ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ (۴ نوامبر ۲۰۲۲) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: WeGotThisCoveredبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما