دیابلو ایمورتال یک نقش آفرینی بزرگ در جیب شماست (بازی موبایل هفته)

۱۷ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۹:۰۰ ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
Diablo Immortral

مجموعه دیابلو (Diablo) یکی از بهترین ساخته‌های شرکت بلیزارد (Blizzard) است. این عناوین در سبک نقش آفرینی بوده و بیش از ۲۵ سال است که ساخته می‌شوند. اولین عنوان دیابلو در سال ۱۹۹۶ برای کامپیوترهای شخصی عرضه شد. از همان زمان زاویه خاص این بازی به همراه داستان زیبا و دنیای گسترده باعث شدند تا جایگاه خاصی در میان طرفداران سبک نقش آفرینی داشته باشد.

بهترین بازی مجموعه دیابلو شماره ۲ است. این بازی باعث شد تا مجموعه دیابلو شناخته شود و طرفداران بسیار زیادی پیدا کند. از طرفی با داستان قوی جایگاه این مجموعه را در میان عناوین نقش آفرینی محکم کرد. برای سال‌های زیادی ما شاهد عناوین مختلف دیابلو بودیم. آخرین بازی عرضه شده از این مجموعه بازسازی شماره ۲ است. همینطور اینکه دیابلو ۴ نیز به زودی عرضه خواهد شد.

معرفی دیابلو ایمورتال

با استفاده از کنترلرهای متصل شونده به موبایل نیز می‌توان دیابلو را تجربه کرد.

حال اگر از طرفداران مجموعه دیابلو باشید قطعاً دوست خواهید داشت تا این بازی را همراه خود داشته باشید. بازی دیابلو ایمورتال (Diablo Immortal) برای گوشی‌های موبایل ساخته شده و گیم‌پلی آن نیز به طور کامل با توجه به سیستم این دستگاه‌ها ساخته شده است. به طور کلی نیز این بازی با عناوین دیگر دیابلو کمی تفاوت دارد.

دیابلو ایمورتال؛ متفاوت ولی آشنا

بازی دیابلو ایمورتال در سبک آنلاین چند نفره گسترده و نقش آفرینی (MMORPG) است. داستان آن نیز بین اتفاقات دو بازی دیابلو ۲ و ۳ قرار دارد. گیم‌پلی بازی در عین جدید بودن حس آشنایی را به کاربران منتقل می‌کند. به دلیل اینکه زاویه دوربین و انیمیشن‌ها مشابه چیزی هستند که شما در عناوین دیگر دیابلو مشاهده کرده‌اید. با اینحال به دلیل اینکه کنترل کردن کاراکترها به طور کامل روی گوشی موبایل با دستگاه‌های دیگر تفاوت دارد، شما تفاوت‌های زیادی در این زمینه مشاهده خواهید کرد.

مانند بسیاری از عناوین سبک آنلاین چند نفره گسترده این بازی نیز دارای چالش‌های مختلف است. دقت کنید که این بازی به طور دائم به اینترنت نیاز دارد. شما می‌توانید به صورت گروهی یا تنهایی چالش‌های مختلف این بازی را انجام دهید. از طرفی اگر با کمک دوستان این بازی را تجربه کنید، بسیار لذت بخش خواهد بود. چالش‌های بازی شامل چندین غولآخر (Boss) مختلف تا سیاهچال‌های (Dungeons) متفاوت است.

شما با اتمام هر چالش میزان زیادی امتیاز دریافت کرده و از آن می‌توانید برای ارتقاء کاراکتر خود استفاده کنید. از لحاظ مبارزات طبق چیزی که گفته شده، بازی بیشتر به دیابلو ۳ شباهت دارد. به همین دلیل مبارزات سریع و روان هستند. کشتن دشمنان نیز چندان دشوار نیست. با اینحال اگر تعداد آن‌ها زیاد شود، قطعاً مبارزات چالش برانگیز خواهند شد.

معرفی دیابلو ایمورتال

یکی از نکات مهم دیابلو ایمورتال قابلیت شخصی‌سازی است. شما از همان ابتدا کاراکتر را خودتان ساخته و ظاهر آن را طبق سلیقه خود می‌سازید. به همین دلیل تنوع در این بازی بسیار زیاد است. همینطور اینکه در بازی موبایل دیابلو توانایی‌های مختلف هم وجود دارند. شما می‌توانید با توجه به سبک بازی خود، آن‌ها را انتخاب کرده و کاراکتر خود را ارتقاء دهید. به همین دلیل شخصی سازی نه تنها در ابتدا بلکه در ادامه بازی نیز وجود دارد. عناصر دیگر نقش آفرینی نیز در بازی مثل لباس‌ و سلاح‌های مختلف نیز در این بازی وجود دارند.

اگر شما به مبارزه با افراد واقعی دیگر علاقه داشته باشید، این مورد نیز در بازی وجود دارد. حالت بازیکن علیه بازیکن نیز در دیابلو ایمورتال وجود داشته که به شما این قابلیت را خواهد داد تا با افراد دیگر مبارزه کنید. یکی از نکات مهم خرید درون برنامه‌ای است که در این بازی وجود دارد. به طور کلی بازی دیابلو ایمورتال رایگان است. با اینحال شما می‌توانید موارد مختلف مثل سلاح یا پوشش‌های مختلف را از فروشگاه بلیزارد خریداری کنید. البته طبق چیزی که این شرکت گفته برای روند بازی این خریدها الزامی نیستند.

بازی دیابلو به طور کلی یک عنوان بسیار گسترده است. به همین دلیل حجم نسبتاً زیادی در میان عناوین موبایل دارد. از طرفی با توجه به این گستردگی نیازمند سخت افزار نسبتاً قوی است تا تجربه خوبی را به شما ارائه دهد. حال اگر شما شرایط این بازی را داشته و از طرفداران دیابلو یا سبک نقش آفرینی هستید، اصلاً دیابلو ایمورتال را از دست ندهید.

نام لاتین بازی: Diablo Immortal
تهیه‌کننده: Blizzard Entertainment
سازنده: Netease Games، Blizzard
سال انتشار: ۲۰۲۲
پلتفرم‌ها: اندروید / آی‌اواس / کامپیوتر

دانلود از گوگل پلی‌استور دانلود از اپ‌استور

بهترین بازی‌های موبایل

برچسب‌ها :
دیدگاه شما