با بازی شبیه‌سازی گرامرشناس دستور زبان یاد بگیرید (بازی موبایل هفته)

۱۳ مرداد ۱۴۰۱ | ۲۰:۰۰ ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
grammarian ltd

یکی از نکات جالب در مورد عناوین پلتفرم موبایل این است که بسیار خلاقانه هستند. چیزی مشابه دنیای عناوین مستقل (Indie) که همگی با هم تفاوت دارند. بازی‌هایی که توسط شرکت‌های بزرگ ساخته می‌شوند، بسیار محافظه کارانه هستند تا درآمد خوبی داشته باشند. این موضوع در مورد عناوین موبایل و مستقل صدق نمی‌کند. به همین دلیل ما شاهد بازی‌های بسیار جالبی در این پلتفرم‌ها هستیم. عنوان گرامرین ال‌تی‌دی (Grammarian LTD) یکی از این موارد است.

بسیاری از افراد هستند که اشتباهات دیگران را در زمینه گفتار درست می‌کنند. هرچند این کار بسیار برای مخاطب آزاردهنده است اما کسی که این کار را انجام می‌دهد، از آن لذت می‌برد. حال اگر از این دسته افراد هستید بازی گرامرین برای شما ساخته شده است. بازی به طور کلی حول ادبیات انگلیسی می‌گردد و باید در آن مهارت زیادی داشته باشید. با این حال اگر قوانین را بدانید به راحتی می‌توانید از گرامرین لذت ببرید. از طرفی برای تمرین ارتقاء سطح انگلیسی هم بسیار خوب است.

معرفی بازی Grammarian LTD

بازی گرامرین در سبک نقش آفرینی نیست پس انتظار شخصی‌سازی زیاد در زمینه کرکتر نداشته باشید.

معرفی بازی گرامرین ال‌تی‌دی

در بازی گرامرین شما در سال ۲۰۹۹ هستید. در دورانی که اشتباه دستور زبان جرم است. به همین دلیل باید تمام جملات شما درست باشد. شغل شما تعیین سطح گرامر افراد دیگر است. به همین دلیل زندگی شما وابسته به اطلاعاتتان از دستور زبان است. همین موضوع بازی را هیجان انگیز می‌کند. متون زیادی برای شما ارسال می‌شود که باید آن‌ها را اصلاح کنید.

تنوع متون در بازی گرامرین بسیار بالا است. به همین دلیل شما باید تسلط زیادی روی متون انگلیسی داشته باشید. در این میان همکار شما نیز به دنبال این است تا شما اخراج شوید. پس باید مراقب او هم باشید به دلیل اینکه رقیب اصلی شما او است. داستان بازی به نظر چندان جذاب نمی‌آید اما شرکت سازنده بسیار آن را خوب طراحی کرده است. طنز موجود در آن نیز بسیار لذت بخش بوده که باعث می‌شود مکالمات بازی جالب باشند.

نکته مثبت بازی گرامرین این است که در ابتدای هر مرحله به شما آموزش می‌دهد. به این معنا که به شما گفته می‌شود دنبال چه ایرادی در متن بگردید. پس لزومی ندارد که شما از ابتدا تمام قوانین را بدانید اما باید با آن‌ها آشنا باشید. سپس متون مختلفی از جمله عاشقانه، کاری و موارد دیگر برای شما ارسال می‌شود تا آن‌ها را بررسی کنید. شما در بازی پیش می‌روید تا به آزمون نهایی می‌رسید. جایی که توانایی‌های شما آزمایش شده و اگر موفق شوید، ارتقاء پیدا خواهید کرد.

معرفی بازی Grammarian LTD

جلوه‌های بصری بازی ساده اما زیبا هستند.

خانه شما بسیار نامنظم است. حال شما با پولی که هرروز بدست می‌آورید می‌توانید به طراحی خانه و بهبود آن بپردازید. با خرید غذا و موارد مختلف برای خانه توانایی‌های خود را ارتقاء دهید تا بهتر در بازی پیش بروید. از لحاظ طراحی بصری بازی با وجود سادگی بسیار زیبا ساخته شده است. به همین دلیل شما مجذوب آن شده و دائم به دنبال خرید وسایل مختلف برای خانه خود هستید.

اگر در زبان انگلیسی مهارت زیادی دارید، مغرور نشوید. بازی گرامرین چالش‌های دشواری را در برابر شما قرار خواهد داد. به همین دلیل باید با دقت متن آموزشی که در اختیار شما قرار دارد را بررسی کنید. به همین دلیل است که این بازی یک ابزار آموزشی بسیار خوب است. حتی اگر مهارت شما زیاد هم باشد باز هم به تقویت آن خواهد پرداخت.

اگر شما به دنبال ارتقاء در بازی و چالش نباشید، قطعاً از آن لذت نخواهید برد. مخصوصاً اینکه پس از مدتی خسته کننده خواهد شد. این چالش‌ها و دشواری بازی است که آن را لذت بخش کرده است. همینطور اینکه شما باید به خواندن و تصحیح متن علاقه زیادی داشته باشید تا از آن لذت ببرید. نکته اصلی در مورد گرامرین این است که اگر به دیدگاه ابزار آموزشی به آن نگاه کنید افراد زیادی از آن لذت خواهند برد. چیزی که باعث می‌شود وقت شما تلف نشده و در اوقات فراغت خود نیز چیزی بیاموزید.

نام لاتین بازی: Grammarian Ltd
تهیه‌کننده: Algorocks
سازنده: Simpleton
سال انتشار: ۲۰۲۲
پلتفرم‌ها: اندروید / آی‌اواس / کامپیوتر

دانلود از گوگل پلی‌استور دانلود از اپ‌استور

بهترین بازی‌های موبایل

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امیرحسین شاکری

    طبق معمول، این مورد در کشور شما قابل دسترس نیست