برج فانتزی بهترین نقش‌آفرینی آنلاین کلان موبایلی است (بازی موبایل هفته)

۳۰ مرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
tower of fantasy mobile game

سبک نقش آفرینی آنلاین گسترده (MMORPG) یکی از پرطرفدارترین موارد در دنیای بازی‌های ویدئویی است. از عناوین مهم این سبک می‌توان به دنیای وارکرفت (World of Warcraft) و بیابان سیاه (Black Desert) اشاره کرد. ما شاهد عناوین کمی از این سبک در دنیای بازی‌های موبایل هستیم و به همین دلیل کمبود آن حس می‌شود.

به طور کلی عناوین نقش آفرینی آنلاین گسترده بسیار سنگین بوده و نیاز به سخت افزار قدرتمند برای اجرا دارد. برای همین محدودیت سخت افزاری است که ما شاهد عناوین کمتری از این سبک در موبایل هستیم. حال رفته رفته پردازنده گوشی‌ها و دستگاه‌های همراه قوی‌تر شده و توانایی بیشتری در اجرای بازی‌ها دارند. اینجاست که شرکت‌های سازنده به فکر افتاده و سبک نقش آفرینی آنلاین گسترده را وارد دنیای موبایل کردند. بازی برج فانتزی (Tower of Fantasy) در سبک نقش آفرینی آنلاین گسترده بوده که برای دستگاه‌های همراه عرضه شده است.

معرفی بازی برج فانتزی

معرفی بازی برج فانتزی

محیط بازی برج فانتزی به شکل آخرالزمانی و علمی تخیلی است. مانند اکثر عناوین این سبک زمین نابود شده و انسان‌ها به سیاره‌ای دیگر مهاجرت کرده‌اند. نام این سیاره آیدا (Aida) است. بازیکنان وارد این دنیای بسیار گسترده شده و باید تلاش کنند تا دشمنان خود را از بین ببرند. از طرفی مبارزات هم بسیار سریع و دقیق طراحی شده تا شما از آن‌ها لذت ببرید.

به دلیل اینکه برج فانتزی در سبک نقش آفرینی آنلاین گسترده است، دنیای بازی با بازیکنان دیگر مشترک است. به همین دلیل شما می‌توانید با افراد دیگر ارتباط داشته و با دوستانتان از این بازی لذت ببرید. نکته اصلی اینجاست که برج فانتزی از عناصر انیمه‌ای هم استفاده می‌کند. به همین دلیل شما با یک محیط جالب روبرو هستید. دنیای برج فانتزی بسیار دقیق طراحی شده و جزئیات بسیار زیادی دارد.

گشت و گذار در این بازی بسیار لذت بخش است. به دلیل اینکه به جست و جوی شما پاداش خواهد داد. دنیای آیدا پر از غولآخرها، مخروبه و گنجینه‌های مختلف است. همین طور اینکه داستان بسیاری از کرکترهای بازی در دنیای آن مخفی شده است. اگر شما می‌خواهید در آن درگیر شوید، بهتر است به دنیای بازی توجه کنید. در آیدا بازی‌های کوچک هم وجود دارند. با استفاده از آن‌ها شما می‌توانید امتیاز خود را بیشتر کرده و کرکتر خود را ارتقاء دهید.

معرفی بازی برج فانتزی

برج فانتزی دارای اکشن بسیار زیادی است. به همین دلیل بهتر است شما این عنوان را با دوستان تجربه کنید. به طور کلی تجربه مبارزات با دوستان جالب‌تر است از طرفی به تنهایی شکست دادن دشمنان اصلی این بازی ممکن نیست. از طرفی مبارزات در بازی برج فانتزی بسیار سریع بوده و بازیکنان نیازمند مهارت زیادی هستند. همینطور اینکه عنصر همکاری به شدت مهم بوده و بازیکنان باید بتوانند با کمک یکدیگر مبارزه کنند.

تنوع سلاح‌ها نیز در بازی برج فانتزی بسیار زیاد است. البته اگر شما یک تیم دارید باید با یکدیگر هماهنگ باشید تا تناسب خوبی از سلاح‌های بازی را داشته باشید. با اینکار راحت‌تر مبارزه کرده و زودتر در برج فانتزی پیشرفت می‌کنید.

یکی از شاخصه‌های مهم بازی‌های نقش آفرینی آنلاین گسترده قابلیت شخصی‌سازی کرکتر اصلی است. چیزی که در بازی برج فانتزی به آن اهمیت بسیار زیادی داده شده است. شما می‌توانید به طور کامل کرکتر خود را طراحی کرده و از لحاظ ظاهری آن را بسازید. از طرفی به دلیل اینکه برج فانتزی حالت انیمه‌ای دارد، کرکترها هم بسیار جالب ساخته شده‌اند.

به طور کلی بازی برج فانتزی یکی از بهترین عناوین نقش آفرینی آنلاین گسترده روی موبایل است. از عناوین دیگر در این سبک روی موبایل می‌توان به دیابلو ایمورتال (Diablo: Immortal) اشاره کرد. نکته اصلی اینجاست که دیابلو ایمورتال با وجود پرداخت درون برنامه‌ای مانع از پیشرفت شما در بازی شده و مشکلات زیادی دارد. به همین دلیل اگر به دنبال تجربه یک بازی خوب در سبک نقش آفرینی آنلاین گسترده هستید، برج فانتزی را از دست ندهید.

 

نام لاتین بازی: Tower of Fantasy
تهیه‌کننده: Perfect World
سازنده: Hotta Studio
سال انتشار: ۲۰۲۰
پلتفرم‌ها: اندروید / آی‌اواس / کامپیوتر

دانلود از گوگل پلی‌استور دانلود از اپ‌استور

بهترین بازی‌های موبایل

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar GG

    کپی ضعیف از جانشین و دزدی ایده از چند تا RPG دیگه

  2. Avatar محسن

    خیلی سنگینه بازیش

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه