Modern Warfare 2 احتمالا بازسازی می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

این طور که به نظر می‌رسد، قرار است شاهد بازسازی محبوب‌ترین قسمت مجموعه بازی‌های «ندای وظیفه» باشیم. اکتیویژن سال گذشته بازی «ندای وظیفه ۴: جنگاوری نوین» (Call of Duty: Modern Warfare) را با کیفیت گرافیکی بالاتر بازسازی کرد و به نظر می‌رسد این اتفاق قرار است برای قسمت دوم این بازی یعنی Modern Warfare دو هم بیافتد.

بازسازی این بازی از نظر تجاری، حرکتی بسیار خوب برای اکتیویژن خواهد بود.

شعبه‌ی ایتالیا فروشگاه آمازون بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered را در لیست محصولات خود قرار داده است. زمان عرضه‌ی این بازی در آمازون ایتالیا ۳۰ آوریل و پلتفرم‌های آن پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان نوشته شده‌اند. البته به احتمال زیاد این تاریخ عرضه، به صورت موقتی قرار داده شده است و اگر هم بازسازی Modern Warfare 2 در کار باشد، احتمالا دو ماه آینده عرضه نمی‌شود.

اکتیویژن بازسازی Call of Duty: Modern Warfare را در نسخه‌ی ویژه‌ی Call of Duty: Infinite Warfare قرار داده بود، ولی این بازی را مدتی بعد به صورت جداگانه هم فروخت.

نمی‌دانیم این شرکت بازی‌سازی چه برنامه‌ای برای عرضه‌ی بازسازی Modern Warfare 2 دارد، ولی در هر حال، بازسازی این بازی از نظر تجاری، حرکتی بسیار خوب برای اکتیویژن خواهد بود و در نتیجه غافلگیر نخواهیم شد اگر این بازی‌سازی در آینده‌ای نزدیک رونمایی شود.

منبع: VG247برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. امیر

    سلام. بازی های سگا هم قراره برای ps4 .xbox.pc بیاد. که حدود پنجاه تا بازی میشه.
    بنظرم باید جالب باشه.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما