سونیک با یک آپدیت رایگان به مانستر هانتر رایز می‌آید

۲۹ آبان ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
sonic monster hunter

بسته الحاقی جدید مانستر هانتر رایز (Monster Hunter Rise) یک همکاری است که باعث شده تا لباس‌هایی با تم سونیک به این بازی اضافه شود. این به روزرسانی در تاریخ ۵ آذر (۲۶ نوامبر) به صورت رایگان عرضه خواهد شد و آیتم‌های زیادی از دنیای سونیک خواهد داشت.

این موارد جدید لباس برای شخصیت اصلی، به همراه پوشش‌های جدید برای پالاموت (Palamute) است. همینطور اینکه این بسته الحاقی شامل یک پوشش جدید برای پالکو (Palico) است. همین پوشش قابلیت یک حمله به سبک سونیک را به پالیکو خواهد داد.

مانستر هانتر رایز

به دلیل توانایی سخت افزاری محدود سوییچ گرافیک این بازی چندان بالا نیست اما گیم‌پلی بسیار جالبی دارد.

بازی مانستر هانتر رایز ششمین بازی اصلی بعد از عرضه مانستر هانتر ورلد از که از دنیای آن بهره گرفته است. این بازی در ابتدا برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده و تعدادی مکانیک جدید به بازی عرضه کرد. یکی از موارد اضافه شده توانایی داشتن یک حیوان برای کمک به نام پالامو بود که بسیار جالب بود.

رویداد سونیک اولین همکاری مانستر هانتر رایز با چیزی است که کپکام صاحب آن نیست. به طور کلی این بازی ۵ بسته الحاقی داشته که همگی دارای مواردی از کپکام بودند. آخرین آن نیز با Ghosts n Goblins بود که به شخصیت‌ اصلی اجازه می‌داد تا زره آرتور را بدست بیاورند.

قبل از آن رویداد مگامن در سپتامبر بود که به کاربران اجازه می‌داد تا پالاموت خود را مانند سگ رباتی مگامن بکنند. در ماه آگوست نیز مانستر هانتر رایز یک همکاری با سری استری فایتر داشت. اولین موارد اضافه شده به این بازی در تابستان امسال عرضه شدند. در آن به کاربران اجازه داده شد تا پالیکوی خود را مانند شخصیت سوکینو از مانستر هانتر استوریز ۲ بکنند.

sonic monster hunter

مانستر هانتر رایز در بهار امسال برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد. حال اعلام شده که قرار است در تاریخ ۲۲ دی برای کامپیوتر شخصی نیز عرضه شود. کپکام چندی پیش اعلام کرد که این بازی بیش از ۷.۵ میلیون نسخه فروش داشته و قرار است به زودی یک بسته الحاقی بزرگ نیز دریافت کند.

ما در این مدت شاهد همکاری شرکت‌های مختلف با یکدیگر بودیم. همین مورد باعث شد تا بسیاری از کاراکترهای مختلف وارد بازی‌ها بشوند و تنوع زیادی در آن‌ها ایجاد کنند. فورتنایت برای مثال از بازی‌هایی است که این سبک از همکاری در آن به شدت رایج است. اینکار باعث می‌شود تا همواره یک بازی زنده مانده و خسته کننده نشود و امیدواریم که شرکت‌های بیشتری به آن روی بیاورند.

در ادامه می‌توانید تیزر ساخته شده برای ورود سونیک به مانستر هانتر را ببینید.

منبع: VideoGamesChronicle.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه