بازی Ete با محوریت نقاشی و اکتشاف برای کامپیوتر معرفی شد؛ تریلر آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
معرفی بازی ٍEte

استودیوی Impossible، یک بازی با محوریت اکتشاف و نقاشی با عنوان Ete برای عرضه روی رایانه‌های شخصی در تاریخ ۲۳ جولای (۲ مرداد) معرفی کرده است.

این بازی آرامش‌بخش برای افرادی که عاشق اکتشاف و خلاقیت هستند، ساخته شده است. در این بازی بازیکن نقش یک نقاش جوان که برای یک تابستان به مونترال کانادا سفر می‌کند، را برعهده می‌گیرد. بازیکن باید با قلم موی خود به شهر رنگ و بوی جدید ببخشد، آزادانه آن را کاوش و شگفتی‌های روزمره آن را روی بوم ثبت کند. با انجام سفارشات مردم نیز با آن‌ها دوست می‌شوید و یک نمایشگاه راه خواهید انداخت.

تصویری از بازی ٍEte

در هر صورت شما آزاد هستید تا هر تعداد که دوست دارید، آثار هنری خلاقانه و بدون محدودیت نقاشی کنید. آن آثار هنری را می‌توان روی دیوار‌ها آویزان کرد یا در کافه‌های محلی به حراج گذاشت. البته همه چیز حول محور نقاشی نیست و شما استودیو و آپارتمان خود را با چیدمان و تغییر دکوراسیون تزئین کنید. طبق گفته سازندگان ده‌ها نفر از مردم محلی وجود خواهند داشت که به شما امکان می‌دهند پولی را که به سختی بدست آورده‌اید، خرج دکوراسیون کنید.

به طور کلی می‌توان گفت که Ete یک بازی عمیقا آرامش‌بخش است که در آن هیچ محدودیت زمانی و هیچ روش اشتباهی برای نقاشی وجود ندارد و هیچ ترتیب خاصی برای کاوش یا تکمیل ماموریت‌ها نیز اعمال نشده است. بنابراین می‌توانید همه چیز را با ریتم مورد نظر خود خود پیش ببرید و نگرانی‌های خود را کنار بگذارید و در زندگی جدید خود به عنوان نقاش یک محله دوستانه غرق شوید.

بازی Ete حاصل تلاش یک تیم کوچک مستقر در مونترال است و در تاریخ ۲ مرداد برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. فعلا خبری از عرضه آن روی پلتفرم‌های دیگر نیست.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما