اطلاعاتی از گلکسی بادز پرو ۲ منتشر شد

۵ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
گلکسی بادز پرو 2

سامسونگ می‌خواهد در کنار گوشی‌های تاشوی مورد انتظار خود از ایربادز گلکسی بادز پرو ۲ هم رونمایی کند. محصولی که به تازگی اطلاعاتی هم در رابطه با آن منتشر شده است.

سامسونگ یکی دو سالی است که فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید ایربادز افزایش داده است تا بتواند با بهترین شرکت فعال در این زمینه یعنی اپل رقابت کند. در همین راستا، گلکسی بادز، بادز پلاس، بادز لایو، بادز پرو و بادز ۲ را از سوی شرکت شاهد بوده‌ایم که هر کدام از آن‌ها در مقایسه با نسل قبل خود یک سری پیشرفت‌هایی داشته‌اند. البته جز بادز ۲ که نمونه‌ی اقتصادی بادز پرو به حساب می‌آید. از آن‌جایی که در سبد محصولات شرکت کره‌ای، جای خالی یک ایربادز پرچم‌دار جدید حس می‌شود، انتظار داشتیم امسال از یک مدل قدرتمند دیگر هم رونمایی شود که به نظر می‌رسد اینطور خواهد شد.

با توجه به اطلاعاتی که به لطف وب‌سایت گلکسی‌کلابز در اختیار داریم، ظاهرا سامسونگ در حال کار روی گلکسی بادز پرو ۲ است و می‌خواهد آن را در کنار گوشی‌های تاشوی گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ رونمایی کند. پیش‌تر از این بابت که یک ایربادز پرچم‌دار، همزمان با گوشی‌های تاشوی شرکت معرفی خواهد شد مطلع بودیم و تا حدودی هم می‌دانستیم که این همان جانشین گلکسی بادز پرو است، اما امروز اطلاعات بیشتری در رابطه با آن منتشر شده است.

به گزارش وب‌سایت گلکسی‌کلابز، شماره مدل این ایربادز جدید، SM-R510 خواهد بود. این شماره در مقایسه با شماره مدل سایر محصولات شرکت یک تفاوت عمده دارد و آن هم این است که با عدد ۵ شروع می‌شود. برای مثال گلکسی بادز ۲ به عنوان جدیدترین نماینده‌ی سامسونگ، با شماره مدل SM-R177 در دسترس قرار دارد، گلکسی بادز پلاس و گلکسی بادز پرو هم به ترتیب با شماره مدل‌های SM-R175 و SM-R190 شناخته می‌شوند. همانطور که مشاهده می‌کنید، تمام این محصولات از سری SM-R1XX هستند اما محصول جدید قرار است با شماره مدل R510 راهی بازار شود. نمی‌دانیم این جهش بزرگ در عدد به معنای تغییر بزرگ سخت‌افزاری است یا خیر اما امیدواریم به این معنا باشد.

گلکسی بادز پرو ۲ طبق شایعاتی که وجود دارد، قرار است حداقل یک تغییر در مقایسه با نسل قبل داشته باشد. خبرها حاکی از آن است که کیس شارژر این محصول یک باتری ۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی خواهد داشت که در مقایسه با کیس شارژر گلکسی بادز پرو با باتری ۴۷۲ میلی‌آمپر ساعتی، پیشرفت نسبتا خوبی را نشان می‌دهد، هرچند بزرگ و اساسی نیست.

اگر قرار به تغییر خاصی باشد، باید آن را در بهبود قابلیت‌های موجود جست‌و‌جو کنیم. یعنی در واقع تغییر، لزوما وجود چیز جدیدی نباشد، بلکه بهبود کیفیت قابلیت‌های موجود باشد. مثلا کیفیت میکروفون‌هایی که وظیفه‌ی حذف نویز را دارند بهتر شود، کیفیت و شفافیت صدا افزایش پیدا کند، طراحی محصول جذاب‌تر و راحت‌تر باشد و مواردی از این دست.

با این حال در رابطه با گلکسی بادز پرو ۲ اطلاعات زیادی در اختیار نداریم، اما خوشبختانه تابستان نزدیک است و این یعنی رفته‌رفته به زمان رونمایی از گوشی‌های تاشوی سامسونگ، ساعت‌های هوشمند سری گلکسی واچ ۵ و ایربادز جدید نزدیک می‌شویم. در نتیجه به احتمال بسیار فراوان طی هفته‌های آتی باید شاهد افزایش تعداد خبرها در رابطه با تمام این محصولات باشیم.

منبع: NotebookCheck

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه