ببینید؛ از شخصیت‌های بسته‌ی الحاقی مورتال کامبت ۱ رونمایی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
مرتال کامبت 1

استودیو «ندررلم» (NetherRealm) اخیرا در جریان مراسم کامیک‌کان سن دیگو، اطلاعات زیادی را از بازی مورتال کامبت ۱ به اشتراک گذاشته است.

این بازی به عنوان نسخه از سری بازی‌های مبارزاه‌ای مورتال کمبت، به عنوان دومین ریبوت دنیای آن عمل می‌کند. در این نسخه بازیکنان دوره‌ی زمانی جدیدی را که توسط خدای آتش یعنی لیو کانگ (Liu Kang) ساخته شده را با شخصیت‌های آشنا که در نتیجه‌ی این دوره‌ی جدید، دستخوش تغییرات شدید می‌شوند، تجربه می‌کنند. برخی از این تغییرات شامل تبدیل شدن ریدن (Raiden) به یک جنگجوی فانی تبدیل شدن رقبای دیرینه یعنی اسکورپیون (Scorpion) و ساب‌زیرو (Sub-Zero) به دوستانی در زیر پرچم لین کوئی اشاره کرد.

حال تریلر جدیدی از بازی با عنوان Umgadi منتشر شده که لی می (Li Mei)، تانیا (Tanya) و باراکا (Baraka) را به‌ عنوان شخصیت‌های قابل بازی و گورو (Goro) و داریوس (Darrius) را به عنوان شخصیت‌های همراه (Kameo Fighter) معرفی می‌کند. همانطور که می‌دانید سیستم Kameo Fighter به بازیکنان اجازه می دهد تا شخصیت‌هایی را در هنگام مبارزه برای کمک فرا خوانند. از طرفی تریلر دیگری منتشر شده که شخصیت‌های بسته‌ی الحاقی اول بازی نظیر هوم لندر (Homelander)، ارمک (Ermac)، پیس‌میکر (Peacemaker)، کوان چی (Quan Chi)، آمنی من (Omni-Man) و تاکدا (Takeda) را به نمایش می‌گذارد.

مرتال کامبت 1

لی می عضو سابق جنگجویان اومگادی اکنون به عنوان عضوی از نیروی پلیس اوت‌ورلد خدمت می‌کند و مجموعه‌ای از توانایی‌های جادویی در اختیار دارد. تانیا رهبر اومگادی‌ها یک مبارز ماهر و یکی از قابل اعتمادترین اعضای آن است. باراکا به عنوان یک طرد شده به دلیل طاعون تارکات که او را به یک هیولای مرگبار تبدیل کرده، اکنون دیگر افراد آسیب دیده‌ی اوت‌ورلد را در نبرد رهبری می‌کند.

گفتنی است که از دیگر محتویات بسته‌ی Kombat Pack می‌توان به شخصیت‌های فرا (Ferra)، جانی کیج (Johnny Cage)، کملیون (Khameleon)، ماوادو (Mavado) و ترمور (Tremor) به عنوان شخصیت‌های همراه اشاره کرد. از طرفی ژان کلود ون دام (Jean-Claude Van Damme)، بازیگر و رزمی کار مشهور، نیز به عنوان اسکینی برای جانی کیج در این بسته قرار خواهد داشت. کامبت پک اکنون به عنوان بخشی از نسخه‌ی پریمیموم و کالکتورز بازی برای پیش‌خرید در دسترس است.

مورتال کامبت ۱ در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) سال جاری برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلرها و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما