ببینید؛ تریلر جدید مورتال کامبت ۱ شخصیت‌هایی نظیر اسموک و رین را معرفی می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
مرتال کامبت 1

کمپانی برادران وارنر (Warner Bros. Games) و استودیوی ندررلم (NetherRealm) به تازگی از تریلر جدید بازی مورتال کامبت ۱ با عنوان «لین کوئی» (Lin Kuei) رونمایی کرده‌اند.

لین کوئی نام یک قبیله در سری مورتال کامبت است که نقش مهمی در طول این مجموعه داشته و از مهم‌ترین اعضای آن می‌توان به ساب‌ زیرو، سایرکس (Cyrax)، سکتور (Sektor) و غیره اشاره کرد. تریلر جدید بازی، شخصیت‌های اسموک (Smoke) و رین (Rain) را به عنوان شخصیت‌های قابل بازی و سایرکس، فراست (Frost)، سکتور و اسکورپیون (Scorpion) را به عنوان شخصیت‌های همراه (Kameo Fighter) معرفی می‌کند.

در تریلر ذکر شده، با تمرکز بر مبارزه‌ی اسکورپیون و ساب زیرو برای رسیدن به هدف لین کوئی در دنیای جدید مورتال کامبت که توسط خدای آتش، لیو کانگ (Liu Kang)، خلق شده، اسموک، یکی از اعضای این قبیله‌ی جنگجویان باستانی با پیوند عمیقی که با اسکورپیون و ساب زیرو برقرار کرده، ماموریت این قبیله را ماموریت خود کرده و به برادرانش در لین کوئی در دفاع از زمین می‌پیوندد. این تریلر همچنین نگاهی به رین به عنوان جادوگر برتر دنیای اوت‌ورلد دارد که هنر جادوی آب خود را به یک سلاح خشن تبدیل کرده است و اکنون امیدوار است که تاریک‌ترین و قدرتمندترین جادوی قلمرو را بیاموزد.

مرتال کامبت 1

در رابطه با مبارزان همراه، اولین آن‌ها سایرکس، قاتل زرد لین کوئی است که تبدیل به سایبورگ شده است و به سکتور به عنوان سایبورگ قرمز و فراست به شکل انسانی اولیه‌اش می‌پیوندد. هر یک از این شخصیت‌های همراه دارای حرکات مختص خود از جمله اره برقی سایرکس، موشک‌های سکتور و خنجرهای یخی فراست هستند. در رابطه با اسکورپیون، طرفداران می‌توانند به طور کلی نحوه‌ی عملکرد سیستم همراه را با مجموعه حرکات او که نه تنها برای حملات استفاده می‌شود، بلکه وسیله‌ای برای فرار ساب زیرو در تریلر است، بهتر ببینند.

مورتال کامبت ۱ در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما