ببینید؛ اولین تیزر هوم‌لندر برای مورتال کامبت ۱ منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
مورتال کامبت 1

استودیوی ندررلم (Netherrealm) به تازگی تریلر جدیدی از بازی مورتال کامبت ۱ منتشر کرده است که شخصیت هوم‌لندر (Homelander) را در نبرد به نمایش می‌گذارد.

شخصیت شرور سریال ابرقهرمانی محبوب پسران (The Boys) از آمازون پرایم (Amazon Prime) در آینده به بازی اضافه خواهد شد، اما هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است. تریلر منتشر شده این شخصیت را در حال نوشیدن شیر و همچنین حرکات مرگباری نشان می‌دهد که در آن حریف خود را به آسمان و در مسیر یک هواپیما قرار می‌دهد. هوم‌لندز پنجمین شخصیت از شش شخصیت بسته‌ی الحاقی خواهد بود که به عنوان بخشی از Kombat Pack ۱ به بازی اضافه می‌شود.

هوم‌لندر، رهبر تیم ابرقهرمانی The Seven، شخصیتی پیچیده است. او در حالی که تصویری از‌ امید و نمادی از آمریکا به نمایش می‌گذارد، در حقیقت یک شخصیت خودشیفته و سادیست است که اهمیت چندانی برای بشریت قائل نیست. به طور کلی قدرت عظیمش همراه با فقدان کامل استانداردهای اخلاقی، او را به یک تهدید واقعی پنهان در میان ستایشی که دریافت کرده، تبدیل می‌کند.

هوم‌لندر

گفتنی است که آمنی من (Omni-Man) و کوان چی (Quan Chi) به ترتیب در نوامبر و دسامبر ۲۰۲۳ اضافه شدند، در حالی که شخصیت پیس‌میکر (Peacemaker) در ماه مارس سال جاری به بازی اضافه شد. از طرفی ارمک (Ermac) اوایل اردیبهشت ماه به بازی اضافه شد و هوم‌لندر نیز احتمالا در اواخر بهار جاری منتشر خواهد شد. این مجموعه در تابستان با اضافه شدن شخصیتی از مورتال کامبت ۱۰ با نام تاکدا تاکاهاشی (Takeda Takahashi) تکمیل خواهد شد.

مانند دیگر شخصیت‌های اضافی منتشر شده تا به امروز، هوم‌لندر ابتدا به عنوان بخشی از کامبت پک در دسترس خواهد بود و سپس یک هفته بعد برای خرید توسط تمامی بازیکنان در دسترس خواهد بود. این بسته با قیمت ۳۹.۹۹ دلار شامل اسکین شخصیت جانی کیج با صدا و شباهت کامل به ژان کلود ون دام، در کنار هر شش شخصیت قابل بازی ذکر شده و پنج جنگنده‌ی همراه است.

مورتال کامبت ۱ در حال حاضر برای پلی‌استیشن ۵، سری ایکس‌باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: VGC

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما