لیست شخصیت‌های اولین بسته‌ی الحاقی مورتال کامبت ۱ مشخص شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Peacemaker Homelander

آمازون به تازگی لیست شخصیت‌های موجود در کامبت پک ۱ را به عنوان اولین بسته‌ی الحاقی بازی مورتال کامبت ۱ فاش کرده است.

این بسته ظاهرا شامل ۶ شخصیت قابل بازی که خود شامل ۳ شخصیت مهمان می‌شود و ۵ شخصیت کامئو است. شخصیت‌های کامئو یک ویژگی جدید در مورتال کامبت ۱ است که در آن بازیکنان می‌توانند آن‌ها را در طول مسابقات برای کمک فرا خوانند. شخصیت‌های قابل بازی در این بسته عبارتند از کوان چی (Quan Chi)، پیس‌میکر (Peacemaker)، آمنی من (Omni Man)، تاکدا (Takeda)، ارمک (Ermac) و هوم‌لندر (Homelander).

طرفداران قدیمی بدون شک از بازگشت شخصیت‌هایی مانند کوان چی، ارمک و تاکدا خوشحال خواهند شد، اما شخصیت‌های مهمان نیز جالب به نظر می‌رسند. پیس‌میکر به عنوان یکی از شخصیت‌های دنیای دی‌سی استایل و جذابیت خود را دارد و در این میان بی‌رحمی هوم‌لندر از سریال پسران و آمنی من از سریال شکست‌ناپذیر قطعا در دنیای مورتال کامبت مورد استقبال قرار می‌گیرد.

مرتال کامبت 1

در همین حال، شخصیت‌های کامئو یا همراه شامل ترمور (Tremor)، جانی کیج (Johnny Cage)، کاملئون (Khameleon)، ماوادو (Mavado) و فرا (Ferra) هستند. لازم به ذکر است که در حالی که جانی کیج در اینجا به عنوان شخصیت همراه ذکر شده است، احتمالا نسخه‌ای جایگزین از این شخصیت است. جانی کیج به همراه اسکین ژان کلود ون دام قبلا برای فهرست مبارزان قابل بازی این اثر تایید شده است. البته این می‌تواند یک اشتباه از سمت آمازون ایتالیا نیز باشد که به طور تصادفی محتوای بسته‌ی الحاقی را زودتر از موعد منتشر کرده است.

در این میان شایعاتی از حضور یک شخصیت جدید به گوش می‌رسد که فعلا در جایی تایید نشده است. این شخصیت کونان بربر است که از رمان کونان بربر اثر رابرت هاوارد گرفته شده و آرنولد شوارتزنگر در فیلم آن نقش‌آفرینی کرده است. ممکن است که یکی از شخصیت‌های مهمان در کامبت پک ۲ یا حتی یکی از شخصیت‌های زمان عرضه باشد. در هر صورت باید منتظر اعلامیه‌های بعدی از سوی سازندگان باشیم.

بازی مورتال کامبت ۱ در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Gematsu


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما