مورتال کامبت ۱ از هفته‌ی آینده میزبان قابلیت کراس-پلی خواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
مرتال کامبت 1 Cross Play

بازی مرتال کامبت ۱ (Mortal Kombat 1) را می‌توان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک فایتینگ دانست. عنوانی که توانست از لحاظ داستانی این مجموعه را دوباره زنده کرده و یک خط داستانی کاملاً جدید را به آن ارائه دهد. نکته جالب اینجاست تا الان مرتال کامبت قابلیت کراس پلی (Cross Play) نداشت و حال شرکت سازنده قصد دارد آن را اضافه کند.

قابلیت کراس پلی در بازی‌های آنلاین یک قابلیت بسیار مهم است. به این شکل که کاربران می‌توانند با دستگاه‌های مختلف با یکدیگر بازی را تجربه کرده و محدودیتی از لحاظ پلتفرم در زمینه آنلاین وجود نداشته باشد. تا چند سال پیش سونی به شدت مخالف این ماجرا بود و پس از مدتی سونی نیز راضی شده و حال در بحث کراس پلی تمامی پلتفرم‌ها می‌توانند با یکدیگر بازی را تجربه کنند. نکته مهم در مورد کراس پلی بازی‌های فایتینگ این است که بهتری روش تجربه آن با کنترلر است و در نتیجه کسی نسبت به فرد دیگری برتری نخواهد داشت.

قابلیت کراس پلی از ۹ اسفند به بازی مرتال کامبت ۱ اضافه خواهد شد. این قابلیت برای تمامی نسخه‌های مرتال کمبت ۱ وجود خواهد داشت و تنها نسخه‌ای که آن را دریافت نخواهد کرد نسخه نینتندو سوییچ است. نسخه نینتندو سوییچ این بازی مشکلات بسیار زیادی داشت و با انتقادات زیادی روبرو شد. همین موضوع باعث شد تا استقبال بسیار کمی از آن بشود و مرتال کمبت ۱ رو دستگاه سوییچ عملکرد خوبی نداشته باشد.

مرتال کمبت 1 Cross Play

مجموعه مرتال کامبت همیشه از لحاظ خشونت در سطح خاصی قرار داشت و با وجود تمامی محدودیت‌ها همچنان اصالت خود را حفظ کرده و تغییری در روند خود ایجاد نکرد.

در همین تاریخ، به صورت دسترسی اولیه کرکتر پیس میکر (Peacemaker) هم به بازی اضافه خواهد شد. این کرکتر با بازی جان سینا (John Cena) شخصیت بسیار جالب و جذابی است که طرفداران بسیاری دارد. مانند تمامی شخصیت‌های دیگر دنیای مرتال کمبت پیس میکر نیز توانایی‌ها و حرکات خاصی دارد که آن را برای سبک ویژه‌ای از مبارزه مناسب می‌کند. کاربران می‌توانند این شخصیت را از تاریخ ۹ اسفند تجربه کرده و لذت ببرند.

شخصیت پیس میکر از تاریخ ۲۰ اسفند به طور کامل در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. همینطور اینکه در همان بازه زمانی بازی مرتال کمبت ۱ به صورت رایگان در دسترس همه افراد خواهد بود تا آن را تجربه کرده و در صورت نیاز به طور کامل این بازی را خریداری کنند.

بازی مرتال کمبت ۱ توانست عملکرد خوبی در دنیای گیمینگ داشته باشد. این بازی عناصر بسیار زیادی را به سری مرتال کمبت اضافه کرد و از طرفی ویژگی‌های دوست داشتنی این مجموعه را نیز تا حد زیادی حفظ کرد. همین موضوع باعث شد که محبوبیت بسیار زیادی در دنیای گیمینگ بدست بیاورد و با استقبال خوبی از طرف طرفداران سری مرتال کمبت روبرو بشود.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما