ببینید؛ برنده مسابقات مورتال کامبت صندلی را پرت کرد و جایزه را از دست داد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
تورنومنت مرتال کامبت 1

پرتاب کردن کنترلر به این طرف و آن طرف در حالت عصبانیت بعد از باخت در یک بازی ممکن است چیز چندان عجیبی نباشد اما چند نفر از ما گیمرها تاکنون نه از روی عصبانیت بلکه از روی خوشحالی پس از برد،صندلی‌ای را که روی آن نشسته‌ایم برداشته و پرت کرده‌ایم؟ این دقیقا اتفاقی است که اخیرا در طول یک تورنمنت بازی مورتال کامبت ۱ (Mortal Kombat 1) رخ داده است و به دلیل آسیب رساندن به تجهیزات گران‌ قیمت، فرد برنده جایزه را از دست داد.

این اتفاق در مسابقات قهرمانی بازی‌های مبارزه‌ای CEO 2024 که در ساحل دایتونا در فلوریدا برگزار شده، افتاده است. تعدادی از بازی‌ها در این مسابقات وجود داشتند که مورتال کامبت ۱ یکی از آن‌ها بود. بازیکنی که به نام دیلوچ (Dyloch) شناخته می‌شود، در فینال‌ مسابقات پیروز شد و تصمیم گرفت که بهترین راه برای جشن گرفتن پیروزی خود، پرتاب کردن صندلی‌اش به بیرون از رینگ است.

خوشبختانه در پی این اتفاق کسی آسیب ندید، اما صندلی به یک چراغ بسیار گران قیمت برخورد کرد. به گفته الکس جیبیلی (Alex Jebailey)، مدیرعامل CEO Gaming، یکی از این وسایل تقریبا ۲۹۹۲ دلار قیمت دارد و او حتی در توییتی درخواست اطلاعات پی‌پال فرد خاطی را کرد زیرا باید پول آن را بپردازد. حال جالب است بدانید که دیلوچ برای پیروزی در این تورنمنت ۲۶۵ دلار برنده شد، به این معنی که او نه تنها همه آن را از دست داده است، بلکه ۲۴۲۷ دلار اضافی را نیز باید از جیب خود بدهد. در حالی که او موافقت کرد که مسئولیت این موضوع را قبول کند، به نظر نمی‌رسد دیلوچ از این که نمی‌تواند جایزه را نگه دارد، خوشحال شده باشد.

اگرچه این تنها پیامد پرتاب صندلی گفته شده نیست. جیبیلی همچنین تهدید کرده است که در صورت تکرار چنین اتفاقی، فرد خاطی محروم خواهد شد: «اگر یک نفر دیگر چیزی را پرتاب کند، شما از هر رویدادی که من مسئول برگزاری آن هستم، محروم خواهید شد. این آخرین هشدار برای هر کسی در آینده است. ‌اشیا را پرت نکنید.» این یک درخواست کاملا منطقی با توجه به آسیب انجام شده است. این در حالی است که اگر دیلوچ به طور تصادفی با آن صندلی به سر کسی ضربه می‌زد، اوضاع برای او بسیار بدتر می‌شد.

منبع: Destructoid

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما