اولین تصویر واقعی موتورولا ریزر ۲۰۲۳ منتشر شد؛ رقیب گلکسی زد فلیپ ۴

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
موتورولا ریزر 2023

مدتی قبل اولین تصاویر رندر گوشی تاشو موتورولا ریزر ۲۰۲۳ منتشر شد. حالا به لطف انتشار اولین تصویر واقعی از این گوشی، با قاطعیت بیشتری می‌توانیم در مورد طراحی آن صحبت کنیم.

در این تصویر، رنگ بدنه صورتی است که البته شاید در نگاه برخی کاربران ارغوانی به نظر برسد. باید یادآوری کنیم در سال ۲۰۰۵ این شرکت گوشی ریزر را با بدنه‌ی ارغوانی هم راهی بازار کرد و ممکن است انتخاب این رنگ مربوط به همین موضوع باشد. در حال حاضر کاربران برای خرید این گوشی تاشو صرفا به رنگ مشکی دسترسی دارند و بنابراین ممکن است برای موتورولا ریزر ۲۰۲۳، این گوشی در رنگ‌های متنوعی به دست کاربران برسد. البته همانطور که می‌توانید ببینید، فقط نیمی از گوشی به رنگ صورتی است و نیمی دیگر رنگ مشکی دارد.

با توجه به اینکه دکمه‌ها هم به رنگ صورتی هستند، پس به نظر می‌رسد واقعا بدنه از چنین رنگی بهره می‌برد و این عکس از گوشی با کاور گرفته نشده است. طبق رندرهای منتشر شده، نمایشگر بیرونی این گوشی بسیار بزرگ‌تر از نسل قبلی است و به همین خاطر دوربین‌های اصلی داخل نمایشگر بیرونی قرار گرفته‌اند. به لطف بزرگ شدن این نمایشگر، کاربران کارهای بیشتری را می‌توانند با آن انجام دهند و در نتیجه نیاز کمتری به باز کردن گوشی پیدا می‌کنند.

به نظر می‌رسد موتورولا ریزر ۲۰۲۳ در تاریخ ۱۱ خرداد رسما معرفی می‌شود و تا آن زمان بدون شک جزئیات بیشتری از این گوشی تاشو که قرار است به عنوان رقیب گلکسی زد فلیپ ۴ انجام وظیفه کند، منتشر خواهد شد.

منبع: Android Authority

راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما