رویداد جدید MWC مهرماه در هند برگزار می‌شود

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

یک واقعیت کمتر شناخته شده در مورد کنگره‌ی جهانی موبایل (MWC) این است که این رویداد یک بار اتفاق نمی‌افتد. ولی بیشتر رسانه‌های غربی منحصرا بر رویدادی که در بارسلونا برگزار می‌شود، تمرکز دارند. رویداد دوم که به صورت جداگانه و کمی بعد از رویداد اول در شانگهای برگزار می‌شود. این رویداد بر بازار شرق آسیا متمرکز است. اکنون، موسسه‌ی GSM که مدیریت و برنامه‌ریزی MWC را به‌عهده دارد عنوان کرده با رویداد جدیدی به نام کنگره‌ی موبایل هند (IMC) همکاری خواهد کرد. این کنگره در مهرماه سال ۹۶ برگزار می‌شود.

در واقع، این چهارمین رویدادی است که GSMA حمایت مالی آن را عهده دار است. این نهاد پیش‌تر عنوان کرده که سال ۲۰۱۷، میزبان سومین رویداد MWC در آمریکا خواهد بود. انتظار می‌رود رویداد جدید که در دهلی برگزار می‌شود، با حضور تمام اپراتورهای تلفن همراه هند همراه باشد. با این‌حال شرکت‌های فناوری و تکنولوژی مثل Facebook، Huawei،  Ericsson و Cisco هنوز به صورت رسمی همکاری و حضورشان را در کنگره‌ی موبایل هند تایید نکرده‌اند. اتحادیه اپراتورهای تلفن همراه هند، که برنامه‌ریزی و مدیریت این کنگره را بر عهده دارد، اظهار کرده کنگره‌ی موبایل هند (IMC) برای پر کردن خلا رویدادهایی از این دست در جنوب شرقی آسیا برگزار می‌شود.  IMC اولین کنگره‌ی موبایل در این کشور خواهد بود.

همکاری با GSMA اعتبار این کنگره را بالا می‌برد. جالب است بدانید به صورت کلیشه‌ای، هند یک بازار نوظهور با تمرکز بر محصولات ارزان قیمت به حساب می‌آید. با این وجود، COAI عنوان می‌کند با شمار زیادی از شرکت‌های بازرگانی هند برخورد داشته که همچون بازرگانان انگلیسی و سوئدی، در تلاش برای به‌دست آوردن مشارکت یک شرکت بزرگ و مهم در سالن نمایش خود هستند. کنگره‌ی موبایل هند، طی سه روز در ۶ مهرماه سال آینده در میدان پراگاتی دهلی نو برگزار می‌شود.

منبع: PhoneArena

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Next is Now

    چه جالب منم فکر میکردم این رویداد سالانه یکبار برگزار میشه فقط ! اگه اینجوری باشه که دیگه نمیشه بهش گفت MWC 2017 چون در طول سال چندین بار برگزار میشه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه