دیجی‌کالا بهترین اپلیکیشن خرید آنلاین سال ۱۴۰۰ مایکت شد

۲۵ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
دیجی‌کالا مایکت

مایکت، فروشگاه اپلیکیشن‌های اندرویدی ایرانی امروز طی نشستی خبری برای انتخاب بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های سال، دیجی‌کالا را به عنوان بهترین اپلیکیشن خرید آنلاین سال ۱۴۰۰ پلتفرم خود معرفی کرد.

رویداد «جوایز مایکت» چند سالی است که تحت عنوان یک رویداد درون‌برنامه‌ای و با مشارکت کاربران این پلتفرم برگزار می‌شود. اما امسال به غیر از این بخش، مایکت تصمیم گرفت که بخش جوایز خود را گسترش داده و بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های سال ۱۴۰۰ را در ۱۴ رشته معرفی کرده و از سازندگان آن‌ها با اهدای تندیس تقدیر به عمل بیاورد.

مایکت در مرز ۳۰ میلیونی شدن

در ابتدای این نشست خبری «امیر گلخانی»، مدیر روابط عمومی تیم مایکت ضمن اشاره به بعضی آمار و ارقام این تیم در سال ۱۴۰۰ اعلام کرد که تعداد نصب‌های فعال مایکت به مرز ۳۰ میلیون رسیده و این استور اندرویدی روزانه بیش از ۴ میلیون بازدید را تجربه می‌کند. هم‌چنین در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ عنوان فیلم و سریال روی سرویس ویدیویی (VoD) مایکت در دسترس هستند. ضمنا مایکت امروز ۱۲ میلیون کاربر فعال در ماه دارد و از ۳۵۰ هزار برنامه و بازی پشتیبانی به عمل می‌آورد.

همچنین اعلام شد که به دنبال بزرگ‌تر شدن اکوسیستم، مایکت به دنبال راه‌هایی برای گسترش سهم از مارکت و شناساندن بهتر توسعه‌دهندگان برتر خود می‌گردد. به همین بهانه، این تیم تصمیم گرفت تا جوایز سالیانه‌ی خود را که هر سال توسط کاربران انتخاب می‌شد را از امسال به شکلی عمومی‌تر و با همراهی چند اتفاق تکمیلی برگزار کند. 

بهترین‌های سال ۱۴۰۰ از دیدگاه مایکت

در همین راستا مایکت جشنواره‌ای به راه انداخته که از ۲۳ اسفند آغاز و تا ۲۶ اسفند ادامه دارد و در جریان این رویداد، تمامی اپلیکیشن‌ها و بازی‌های برگزیده در هر دسته با بنرهای ویژه و آیکن‌های اختصاصی به کاربران نمایش داده می‌شوند.

بهترین‌های امسال در ۱۴ رشته انتخاب شده‌اند. در ادامه جدول برندگان جوایز سالیانه‌ی مایکت در سال ۱۴۰۰ که شامل اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها و انتخاب‌های مردمی می‌شوند را مشاهده می‌کنید.

بزن بهادر بهترین بازی از نظر صداگذاری
پسرخوانده بهترین بازی از نظر طراحی هنری
کلش اف زامبی بهترین بازی چند نفره
کوییز آو کینگز محبوب‌ترین بازی ایرانی
گلمراد  بهترین خط داستانی
دیجی کالا بهترین برنامه خرید آنلاین
طاقچه بهترین برنامه رشد فردی
لرنیت بهترین برنامه آموزش زبان انگلیسی
بلد محبوب‌ترین مسیریاب ایرانی
دیجیتون بهترین برنامه سرگرمی برای کودکان
نوبیتکس بهترین برنامه سرمایه‌گذاری دیجیتال
فیلیمو محبوب‌ترین برنامه پخش آنلاین فیلم و سریال
همراه کارت بهترین برنامه صنعت فین‌تک
شهربانو بهترین بازی سال از دیدگاه کاربران

شایان ذکر است که مایکت برای توسعه‌دهندگان رایگان است و ضمن ارائه‌ی مجموعه‌ی بزرگی از اپلیکیشن‌های گوگل‌پلی، سرویس پخش فیلم و سریال (VOD) اختصاصی خود را هم دارد که می‌توانید هم به صورت رایگان و هم با ترافیک نیم‌بها از آن استفاده کنید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه