Need for Speed بعدی در سال ۲۰۱۷ می‌آید

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت «الکترونیک آرتز» (EA) اعلام کرد که قسمت جدید مجموعه بازی‌های Need for Speed در دست ساخت قرار دارد و در سال ۲۰۱۷ راهی بازار خواهد شد.

بازی Need For Speed جدید در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

شرکت EA‌ درباره‌ی این بازی گفت:” در حال حاضر مشغول تولید زیر ساخت‌های مورد نیاز برای NFS جدید هستیم. سعی داریم این عنوان را در سال ۲۰۱۷ راهی بازار کنیم و به همین دلیل تا مدتی دیگر نمی‌توانیم درباره‌ی بازی جدید صحبت کنیم. در حال حاضر با بسیاری از طرفداران این مجموعه بازی‌ها صحبت کرده‌ایم و حتی در ماه‌های آینده آن‌ها را به استودیوی خودمان می‌آوریم تا بتوانیم از نظرات این افراد استفاده کنیم و بازی خوبی در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم.”

خبر ساخت این بازی در حالی اعلام می‌شود که هنوز نمی‌دانیم جدیدترین قسمت از مجموعه‌ی NFS در چه‌تاریخی و برای چه پلتفرم‌هایی منتشر می‌شود. احتمال دارد که این بازی در E3 2016 معرفی شود.

جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های Need for Speed سال گذشته توسط استودیوی Ghost Games ساخته و برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار شد. البته برای تجربه‌ی این بازی به ارتباط اینترنت نیاز بود و بازی‌کننده‌ها در زمان بازی باید آنلاین باشند.

‌‌‌‌

منبع:‌ Gematsu

‌‌‌‌‌

 

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما