مجموعه‌ی انیمیشنی عصر اژدها با اقتباس از این سری بازی‌ها ساخته خواهد شد

۲۸ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت نتفلیکس (Netflix) سابقه زیادی در ساخت انیمه بر اساس عناوین مختلف را دارد. از موارد ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به کستلوانیا (Castlevania) اشاره کرد. حال این شرکت تصمیم گرفته تا به مجموعه عصر اژدها (Dragon Age) نیز توجه کند.

نام انیمه ساخته شده از بازی‌های عصر اژدها، ابسولوشن (Absolution) است. این انیمه در شهر توینتر (Tevinter) جریان دارد. جایی که بازی جدید عصر اژدها یعنی دردولف (Dreadwolf) نیز در آن خواهد بود. همینطور اینکه در این انیمه چندین کرکتر جدید نیز حضور خواهند داشت.

به دلیل اینکه انیمه و بازی در یک شهر جریان دارند به همین دلیل امکان دارد که کاراکترهای مشابه نیز وجود داشته باشند. البته هنوز این موضوع را بایوور (Bioware) تأیید نکرده است. به طور کلی نتفلیکس سابقه خوبی در ساخت انیمه داشته و محصولات به شدت با کیفیتی تولید می‌کند. انیمه کسلوانیا کیفیت بسیار بالایی داشته و داستان قوی‌ای هم داشت.

انیمه عصر اژدها

چارچوب انیمه‌های نتفلیکس به طور کلی مشابه یکدیگر است. شما می‌توانید در این تصویر شاخصه‌های انیمه‌های دیگر این شرکت را مشاهده کنید.

با توجه به اینکه دنیای عصر اژدها بسیار گسترده است، پتانسیل زیادی برای ساخت موارد مختلف دارد. برای مثال انیمه یا حتی سریال از این مجموعه می‌تواند محتوای جذابی داشته باشد. طبق چیزی که اعلام شده انیمه عصر اژدها زمستان امسال عرضه خواهد شد.

بازی عصر اژدها: اینکویزیشن (Dragon Age Inquisition) در سال ۲۰۱۴ عرضه شد. این بازی توانست بهترین عنوان سال ۲۰۱۴ باشد و بسیار موفق عمل کرد. عناوین عصر اژدها در سبک نقش آفرینی و جهان باز هستند. به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارند.

بایوور چندی پیش اعلام کرد که نمی‌تواند بازی دردولف را در سال ۲۰۲۲ عرضه کند. با اینحال قرار است این بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه شود. افراد بسیار زیادی منتظر بازی دردولف هستند و امیدواریم که این عنوان بتواند انتظارات را برآورده کند. در حال حاضر بازی دردولف برای مدت زیادی در حال ساخت است. به همین علت محتوای بازی قطعاً بسیار زیاد خواهد بود.

در ادامه می‌توانید تیزر منتشر شده از این سریال انیمیشنی را ببینید.

منبع: Eurogamer.net

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه