ایرپادز پرو جدید و آیپد پرو بازطراحی شده احتمالا سال ۲۰۲۲ معرفی می‌شوند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ایرپادز پرو

خبرگزاری بلومبرگ در جدیدترین گزارش خود نوشته که نسل جدید مک‌بوک پرو و ایرپادز تا انتهای ۲۰۲۱ معرفی می‌شوند ولی دیگر محصولات مهم اپل سال آینده از راه می‌رسند. در این گزارش آمده که اپل در حال آماده‌سازی چندین محصول جدید است که از بین آن‌ها می‌توانیم به ایرپادز پرو جدید، آیپد پرو بازطراحی شده، مک پرو با چیپست اختصاصی، مک‌بوک پرو مبتنی بر طراحی جدید با چیپست اختصاصی و ۳ مدل اپل واچ اشاره کنیم.

مدتی قبل اعلام شد که نسل جدید ایرپادز پرو با سنسورهای حرکتی راهی بازار می‌شود که برای ردیابی فعالیت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در ضمن اپل طراحی متفاوتی از این محصول که فاقد ساقه است را هم آزمایش کرده است. در رابطه با آیپد پرو هم به نظر می‌رسد اپل می‌خواهد پنل پشتی شیشه‌ای آن را تغییر دهد و شارژ ایرپادز از طریق پنل پشتی این تبلت را امکان‌پذیر کند.

همچنین در سال ۲۰۲۲ می‌توانیم انتظار معرفی هدست اپل را داشته باشیم که ویژگی‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را به ارمغان می‌آورد. البته گفته می‌شود برای عرضه‌ی عینک هوشمند اپل باید بین ۲ تا ۴ سال منتظر بمانیم. با وجود اینکه شایعه‌ها درباره‌ی پشتیبانی آیفون ۱۳ از ارتباط ماهواره‌ای منتشر شد، اما این خبرگزاری بار دیگر اعلام کرده که اپل همچنان مشغول آماده‌سازی این مشخصه است. برای یادآوری باید بگوییم این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد در شرایط اورژانسی و در مناطقی که فاقد سیگنال موبایل هستند، پیام ارسال کنند.

منبع: MacRumors

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما