تریلر داستانی بازی Avatar: Frontiers of Pandora منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
بازی Frontiers of Pandora

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) چند سال پیش بازی آواتار: مرزهای پندورا (Avatar: Frontiers of Pandora) را معرفی کرد. در این مدت نیز ما شاهد انتشار اطلاعات زیادی از آن بودیم و حال نوبت به موارد جدیدی رسیده است. بازی مرزهای پندورا انتهای پاییز امسال در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت و به همین دلیل یوبیسافت در رویداد سونی اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر کرد.

در بازی مرزهای پندورا شما در نقش یک ناوی (Na’vi) هستید. کسی که در تلاش است تا جلوی مدیریت توسعه منابع (Resources Development Administration) را گرفته و سیاره زیبای پندورا را نجات دهد. شرکت سازنده تصمیم گرفته تا آیتم‌های خاصی را تنها برای کاربران پلی‌استیشن در نظر بگیرد. برای مثال کاربران می‌توانند آیتم‌های ظاهری بسیار جالبی را به صورت رایگان دریافت کنند.

تریلر جدیدی که در رویداد سونی منتشر شد بیشتر روی بخش داستانی بازی تمرکز داشت. به این شکل که شما در نقش ناوی‌ای که یک کودک از دو جهان هستید و حال در تلاش بوده تا اصالت خود را پیدا کنید. بازی از لحاظ داستانی پتانسیل بسیار زیادی دارد اما چیزی که نکته مثبت آواتار است دنیای بسیار جذاب آن است.

ناوی توسط مدیریت توسعه منابع در زمان کودکی گرفته شده و به روش انسانی تربیت شده است. به این دلیل که او جزو برنامه سفیر (The Ambassador Program) بوده و حال باید تلاش کند به روش انسانی با افراد پندورا ارتباط برقرار کند. شما برای مدت زیادی از پندورا دور بوده و از تنها بازماندگان قبیله سارنتو (Sarentu) هستید.

بازی frontiers of pandora

در دوران فیلم اول وقتی مبارزات میان انسان‌ها و پندورا رخ داد، ناوی وارد یک خواب زمستانی شد. حال پس از گذشت ۱۵ سال، این ناوی بیدار شده و باید در دنیای پندورا خود را پیدا کند. نکته اصلی اینجاست که به دلیل اینکه ناوی توسط انسان‌ها بزرگ شده رفتارها و توانایی‌های خاصی دارد که می‌تواند در طول مسیر به او کمک کند.

قبیله‌ها و همراهان نقش بسیار مهمی در بازی مرزهای پندورا دارند. به این شکل که کرکتر شما راه و روش زندگی کردن به سبک ناوی‌ها را نمی‌داند. در نتیجه این همراهان هستند که به کرکتر شما روش زندگی کردن در پندورا را می‌آموزند. در میانه راه شما با قبیله‌های مختلفی آشنا می‌شوید. برای مثال یکی از این قبیله‌ها آراناهه (Aranahe) است. قبیله‌ای که به فرهنگ ناوی اهمیت زیادی می‌دهند و سبک بسیار سنتی دارند.

این قبیله‌ها به شما یاد می‌دهند تا چگونه با همراه خود رفتار کنید. همینطور اینکه شما می‌توانید با قبیله‌های مختلف همکاری کرده تا پندورا را نجات دهید. نکته مهم اینجاست که ارتباط با همراهان در بازی مرزهای پندورا به شدت اهمیت دارد. همینطور اینکه این همراهان یکی از شاخصه‌های اصلی بازی بوده و روش‌های مختلفی برای ارتباط با آن‌ها وجود دارد.

بازی frontiers of pandora

در بازی مرزهای پندورا مدیریت توسعه منابع دوباره به پندورا بازگشته است. مشکل اینجاست که این شرکت از همیشه قوی‌تر و خطرناک‌تر شده است. به همین دلیل قبیله‌ها و منابع پندورا در خطر هستند. حال هدف شما این است که جلوی مدیریت توسعه منابع را بگیرید. برای مبارزه با این شرکت شما می‌توانید از سلاح و ابزار مختلف استفاده کنید. حتی می‌توانید از ابزار خود شرکت بر علیه آن استفاده کنید. در بازی مرزهای پندورا قابلیت ساخت و بهبود ابزار وجود دارد. همینطور اینکه شما می‌توانید از ابزار مختلف برای ارتقاء کرکتر خود و توانایی‌های آن استفاده کنید.

بازی مرزهای پندورا در تاریخ ۱۰ آذر (۷ دسامبر) برای کنسول‌های نسل نهم و کامپیوتر عرضه خواهد شد. این بازی دارای چندین نسخه مختلف است که کاربران می‌توانند از سایت آن‌ها را پیش خرید کنند.

منبع: Blog.Playstation

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما