فال‌آوت لندن یک ماد داستانی بزرگ برای فال‌آوت ۴ است؛ تریلر آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فال‌اوت: لندن

تریلر جدیدی از ماد فال‌اوت: لندن منتشر شده که در کنار تاریخ انتشار آن، نگاهی اجمالی به برخی از محیط‌های باشکوه بازی می‌اندازد.

تاد هاوارد از کمپانی بتسدا اخیرا تایید کرده است که طرفداران می‌توانند پس از انتشار بازی نقش‌آفرینی الدر اسکرولز ۶، در انتظار عرضه‌ی نسخه‌ی پنجم فال‌اوت بمانند. از طرفی با توجه به اینکه قسمت ششم سری الدر اسکرولز هنوز در مرحله‌ی پیش تولید است، به نظر می‌رسد که مدت زیادی طول می‌کشد تا بار دیگر به سرزمین پسا آخرالزمانی مجموعه‌ی فال‌اوت باز گردیم.

بیشتر بخوانید: تاد هاوارد: فال‌اوت ۵ بازی بعدی بتسدا پس از الدر اسکرولز ۶ خواهد بود

خوشبختانه در این میان برخی از طرفداران با ساخت یک ماد شگفت‌انگیز با نام فال‌اوت: لندن برای نسخه‌ی چهارم سری، قرار است محتوایی در حد و اندازه‌ی یک بسته‌ی الحاقی را در اختیار بازیکنان قرار دهند. این ماد شامل مراحل، داستان‌ و محیط‌های جدیدی در دنیای بازی برای کاوش خواهد بود. فال‌اوت: لندن همچنین محیط آشنای ایالات متحده را با پایتخت بریتانیا عوض می‌کند. این ماد یک بسته‌ی الحاقی رسمی برای بازی محسوب نمی‌شود اما تیم سازنده قبلا اعلام کرده است که می‌خواهد به اصل و ریشه‌های این سری محبوب پایبند باشد و مطمئن شود که هر المان جدیدی که طراحی می‌کند، مطابق با حال و هوای سری باشد.

فال‌اوت: لندن

دین کارتر، سرپرست پروژه، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که این ماد از موسیقی‌های اوریجینال خاص خود بهره‌مند خواهد بود که به طور خاص با الهام از موسیقی کلاسیک بریتانیا تولید شده‌اند. کارتر همچنین مشتاق بازگشت لیام نیسون و ران پرلمن به دنیای فال‌اوت بوده اما متاسفانه لیام نیسون بیان کرده که دیگر به سری علاقه‌ای نداشته و پرلمن نیز پیشنهاد مشارکت در این ماد را رد کرده است.

در توضیحات تریلر منتشر شده آمده است:

بازدید از یک محیط کاملا جدید به ما این امکان را می‌دهد تا فرهنگ‌های کاملا جدیدی که با همتایان آمریکایی خود یکی نشده‌اند را کشف کنیم. این همچنین به ما فرصت می‌دهد تا تاریخ اروپای قبل از جنگ و تاثیرات جنگی که بر سر منابع به وجود می‌آید را بر جامعه‌ی طبقاتی بریتانیای پیش از جنگ بررسی کنیم.

گفتنی است که فال‌اوت: لندن در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۲۳ در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: NME

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما