آپدیت جدید Helldivers 2 آب و هوای طوفانی مختلف را به بازی اضافه کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
به روزرسانی بازی هل دایورز 2

بازی هل دایورز ۲ (Helldivers 2) چند ماه پیش عرضه شد. این بازی توانست موفقیت بسیار خوبی کسب کند و بیشترین تعداد کاربران همزمان را در پلتفرم استیم (Steam) داشته باشد. با توجه به استقبال خوبی که از این بازی شد، سرورهای هل دایورز ۲ نیز تحت فشار زیادی قرار گرفت و باعث شد که این بازی در زمینه آنلاین مشکلات متعددی داشته باشد.

شرکت سازنده این بازی یعنی Arrowhead تا الان به روزرسانی‌ها و بسته‌های اصلاحی متعددی برای این بازی عرضه کرده است. این به روزرسانی‌ها بیشتر روی کیفیت و عملکرد بازی اثر داشته و هل دایورز ۲ را به یک بازی کامل تبدیل کرده است. حال اینطور که به نظر می‌رسد در به روزرسانی بعدی ما شاهد محتوای بیشتر برای این بازی خواهیم بود.

در به روزرسانی جدید بازی هل دایورز ۲ ما شاهد افزایش سقف لول هستیم. به این شکل که بازیکنان می‌توانند بیشتر در این بازی پیشرفت کنند و لول خود را بالا ببرند. همینطور اینکه چندین رویداد آب و هوایی هم به بازی اضافه شده و مشکلات عملکردی آن نیز تا حد خوبی برطرف شده است.

این به روزرسانی چند مأموریت جدید هم به بازی اضافه کرده و تعادل را نیز در هل دایورز ۲ بهتر کرده است. به این شکل که وضعیت تعادل میان سلاح‌ها و دشمنان در این بازی بهتر شده و حال بازیکنان با مشکلات متعدد روبرو نخواهند بود. در کنار آن مشکلات عملکردی بازی در زمینه آنلاین نیز کمتر شده و بازیکنان دیگر با مشکلات زنده شدن در مکان‌های بد و موارد دیگر روبرو نخواهند شود.

به روزرسانی بازی هل دایورز 2

چه چیزی به بازی هل دایورز ۲ اضافه شده است؟

در بیانیه‌ای که شرکت سازنده در مورد این به روزرسانی جدید منتشر کرده، گفته شده که این به روزرسانی نسبت به چیزی که تا الان شاهد آن بودیم بزرگ‌تر است. طبق چیزی که گفته شده برای اینکه چالش بازی بیشتر شود خطرات و رویدادهای آب و هوایی مثل طوفان به بازی اضافه شده تا بازی کمی بیشتر دشوار شود.

به بازی هل دایورز ۲ طوفان‌های شنی و طوفان‌های برفی اضافه شده است. حال این دو مورد بستگی به جایی دارد که شما در آن قرار دارید و در نتیجه بنابر منطقه شما ساخته شده است. همینطور اینکه شرکت سازنده تلاش خود را کرده تا این طوفان‌ها واقعاً در گیم‌پلی تأثیر داشته باشند. یعنی دید بازیکنان به طور کامل تغییر کرده و با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد.

در کنار این مورد سقف لول بازیکنان نیز از ۵۰ به ۱۵۰ ارتقاء پیدا کرده است. این تغییر زیاد باعث شده که بازیکنان بیشتر تلاش کنند و همینطور اینکه روند بازی با افزایش سطح بازیکنان تا حد خوبی تغییر خواهد کرد. در نتیجه افزایش سطح و تلاش برای ارتقاء کرکتر در بازی هل دایورز ۲ ارزش دارد.

محل ظاهر شدن دشمنان نیز با بازیکنان فاصله بیشتری پیدا کرده است. در نتیجه بازیکنان شانس بهتری برای دفاع از مقر خود خواهند داشت. همینطور اینکه با ارتقاء سطح در این بازی نیازبه شهروندان کمتر خواهد شد و در نتیجه روند بازی آسانتر می‌شود.

برخی از مأموریت‌ها در بازی نیز جزئیات بیشتری پیدا کردند. در نتیجه این مأموریت‌ها نیز دشوارتر شده و نسبت به مأموریت‌های دیگر بهتر شده‌اند. نکته جالب اینجاست که برخی از موارد نیز ضعیف‌تر شده است. برای مثال اثر Operation Modifiers نصف شده تا بازی بیشتر چالش برانگیز شود.

به طور کلی این به روزرسانی تغییرات اساسی در بازی هل دایورز ۲ ایجاد کرده است. شما می‌توانید جزئیات کامل این به روزرسانی را در این لینک مشاهده کنید و به طور کامل تغییرات بازی را ببینید. همینطور اینکه این به روزرسانی از الان در دسترس طرفداران است و کاربران می‌توانند به راحتی آن را دریافت کنند.

منبع: Gameinformer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما