احتمال ساخت قسمت جدیدی از سایفون فیلتر وجود دارد

احسان ناخدا ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۵ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Syphon Filter 2

اگر با نسل‌های قدیمی پلی‌استیشن آشنا باشید، نام «سونی بند» (Sone Bend) را به خوبی به خاطر دارید. این استودیو ماه آینده اثر محیط‌باز Days Gone را روانه بازار می‌کند؛ این بازی از چندین جنبه ساخته مهمی برای استودیو به شمار می‌رود. اول اینکه به دلیل انحصاری بودن، انتظارات زیادی از دیزگان می‌رود و همه منتظرند تا همانند سایر انحصاری‌های سونی، عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. علاوه بر این، پس از گذشت ده سال، این بازی اولین اثری که سونی بند برای کنسول می‌سازد.

با این همه، سونی بند زمانی برای ساخت مجموعه سایفون فیلتر (Syphon Filter) شهرت داشت؛ این اثر مخفی‌کاری برای اولین‌بار روی کنسول پلی‌استیشن وان منتشر شد و توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. اکنون سال‌ها از انتشار آخرین قسمت سایفون فیلتر می‌گذرد.

سایفون فیلتر تنها یکی از بازی‌های انحصاری سونی است و به رغم درخواست زیاد بازی‌کنندگان، تا به حال خبر جدیدی از سوی این سری نشنیده‌‌ایم.

بازی Syphon Filter 2

حال «جان گاروین» (کارگردان Days Gone) در مصاحبه‌ای اعلام کرد که شاید روزی شاهد بازگشت این مجموعه باشیم.

او گفت: «از اینکه چنین سوالی پرسیدید بسیار ممنونم، چون من نویسنده و کارگردان تمام قسمت‌های این مجموعه بودم.» او افزود: «من عاشق سایفون فیلتر هستم ولی در حال حاضر روی دیزگان تمرکز کرده‌ایم. اما وقتی بازی عرضه شد و توانستم کمی استراحت کنم، راجع به این موضوع فکر می‌کنم. هرگز نگویید هرگز.»

همین‌که بعد از مدت‌ها نام سایفون فیلتر را می‌شنویم، خودش خبر خوبی است. بازی دیزگان، جدیدترین ساخته سونی‌بند، در تاریخ ۶ اردیبهشت برای پلی‌استیشن۴ روانه بازار خواهد شد.

منبع: GamingBolt

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما